
EnGenius EWS7928FP черный
- Бар
- Коды:101234203
499 961 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | EnGenius |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Деректерді берудің базалық жылдамдығы | 1 Гбит/с |
| Салмақ | 3.5 кг |
| Ішкі өткізу қабілеттілігі | 56 Гбит/сек |
| Қосымша ақпарат | максимальная суммарная раздаваемая по PoE мощность 370 Вт |
| LAN порттарының саны | 24 |
| Uplink/SFP-порттар мен модульдер саны | 4.0 |
| Порттардың жалпы саны | 28 |
| Ерекшеліктері | тірекке орнату |
| Өлшемдері | 440x44x260 мм |
| Желілік стандарттар | IEEE 802.1d, IEEE 802.1p, IEEE 802.1q, IEEE 802.3ad, MDI/MDIX |
| Түрі | коммутатор |
- Бағасы: 499 961 ₸



