
Коврик для мыши Wintek RP-01 210x250x3 мм рисунок
- Бар
- Коды:101300087
1 569 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | WinTek |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ұзындығы, мм | 210 мм |
| Ойын | Жоқ |
| Негіз материалы | резеңке |
| Жабын материалы | мата |
| Ерекшеліктері | тігілген жиектер |
| Білек астындағы жастық | Жоқ |
| Қалыңдығы (мм) | 3 мм |
| Түсі | сурет |
| Ені, мм | 250 мм |
- Бағасы: 1 569 ₸

