
Garanterm Origin 80 В су жылытқышы
- Қолжетімді емес
- Коды:100190619
60 421 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Garanterm Origin 80 В су жылытқышы — үйде немесе саяжайда суды жылытуға арналған сенімді және тиімді құрылғы. Ол заманауи технология мен берік құрылымды үйлестіре отырып, ыстық суға тұрақты қолжетімділікті қамтамасыз етеді.
- Көлемі: 80 литр
- Қыздыру элементінің түрі: электрлік
- Қыздырудың максималды температурасы: 75°C дейін
- Орнату: тік
- Резервуардың материалы: коррозияға қарсы жабыны бар жоғары сапалы болат
Garanterm Origin 80 V су жылытқышының артықшылықтары:
- Суды жылдам және біркелкі жылыту
- Энергия тиімділігі және электр энергиясын үнемдеу
- Сенімді материалдар мен құрастырудың арқасында беріктік
- Жеңіл монтаждау және ыңғайлы басқару
Бұл су жылытқыш жеке үйлерге, пәтерлерге және саяжайларға өте ыңғайлы, ыстық суды пайдалану кезінде жайлылық пен ыңғайлылықты қамтамасыз етеді. Жоғары сапа мен сенімділік Garanterm Origin 80 V құрылғысын күнделікті қажеттіліктер үшін оңтайлы таңдау жасайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Garanterm |
| Салмақ | 22 кг |
| Бактың ішкі жабыны | Эмаль |
| Көз сүрмесі | Төменгі |
| Жылыту әдісі | Электр |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 798 мм |
| Тереңдігі | 455 мм |
| Ені | 445 мм |
| Қосымша сипаттамалары және жинақтау | |
| Дисплей | Жоқ |
| Сумен жабдықтау әдісі | Қысымды |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Керек-жарақтар | жоқ |
| Су жылытқыштың түрі | жинақтаушы |
| Сұйытылған газбен жұмыс істеу мүмкіндігі | Жоқ |
| Қосымша ақпарат | арматураланған ішкі бак |
| Қорғау | магний аноды |
| Суды жылытудың максималды температурасы | 70 °С |
| Қыздырғыш элемент | құбырлы |
| Желінің кернеуі | 220 Жылы |
| Номиналды қуат | 1.5 кВТ |
| Резервуардың көлемі | 80 л |
| Бекіту тәсілі | қабырғалық |
| Судан қорғау дәрежесі | 4 |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | су жылытқыш |
| Басқарма | Механикалық |
| Орнату | Тік |
| Функциялар | Термометр |
| Түсі | Ақ |
- Бағасы: 60 421 ₸

