
Oasis 15 КН су жылытқышы
- Қолжетімді емес
- Коды:100342622
51 676 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Электрлік жинақтаушы су жылытқыш Oasis 15KN
Модельдің толық сипаттамалары фотода көрсетілген. Ықшам өлшемдерінің арқасында 6 КН сериялы су жылытқышы раковинаның үстіне орнату мүмкіндігіне ие, ал 6 КП су қазандығын раковинаның астына орнатуға болады.
Ыстық сумен жабдықтауға арналған электр қазандығы суды жылыту үшін қолданылады. Ішкі резервуардағы су электр жылытқыштан қыздырылады және тұтынушыға жеткізіледі. Тот баспайтын болаттан жасалған қыздырғыш элемент ең аз шығынмен жоғары сапалы суды жылытуды қамтамасыз етеді және қызмет ету мерзімін ұзартады.
Жетілдірілген эмаль техникасымен жасалған эмальдан жасалған ішкі резервуар коррозияға төзімді, бұл ағып кетуді болдырмайды және құрылғының қызмет ету мерзімін ұзартады. Айналмалы циркуляциясы бар су құбырлары суды өте жылдам қыздыруды қамтамасыз етеді және резервуардың эмальын коррозиядан қорғайды. Экологиялық таза, арнайы полиуретанды интегралды көбіктен жасалған жылу оқшаулау суды ұзақ уақыт ыстық ұстайды, бұл электр энергиясын үнемдеуге мүмкіндік береді. Магнийдің жоғары концентрациясы бар магний аноды резервуарды коррозияның пайда болуынан тамаша қосымша қорғауды қамтамасыз етеді.
Жинақтаушы су жылытқыш суды 35-75°С дейін қыздыруға және оны бірнеше сағат бойы автоматты режимде ұстауға қабілетті. Электрлік су қазандығы қызып кетуден қорғайды, ол шамадан тыс жоғары температураға жеткенде қыздыру элементін желіден ажыратады, сонымен қатар судың артық қысымынан қорғайды. Құрылғының жұмысы температураның автоматты тепе-теңдігі арқылы автоматты түрде реттеледі. Электрлік су жылытқышы судың төмен қысымында және электр қуатының үзілуінде де жұмыс істей алады.
Модельдің толық сипаттамалары фотода көрсетілген. Ықшам өлшемдерінің арқасында 6 КН сериялы су жылытқышы раковинаның үстіне орнату мүмкіндігіне ие, ал 6 КП су қазандығын раковинаның астына орнатуға болады.
Ыстық сумен жабдықтауға арналған электр қазандығы суды жылыту үшін қолданылады. Ішкі резервуардағы су электр жылытқыштан қыздырылады және тұтынушыға жеткізіледі. Тот баспайтын болаттан жасалған қыздырғыш элемент ең аз шығынмен жоғары сапалы суды жылытуды қамтамасыз етеді және қызмет ету мерзімін ұзартады.
Жетілдірілген эмаль техникасымен жасалған эмальдан жасалған ішкі резервуар коррозияға төзімді, бұл ағып кетуді болдырмайды және құрылғының қызмет ету мерзімін ұзартады. Айналмалы циркуляциясы бар су құбырлары суды өте жылдам қыздыруды қамтамасыз етеді және резервуардың эмальын коррозиядан қорғайды. Экологиялық таза, арнайы полиуретанды интегралды көбіктен жасалған жылу оқшаулау суды ұзақ уақыт ыстық ұстайды, бұл электр энергиясын үнемдеуге мүмкіндік береді. Магнийдің жоғары концентрациясы бар магний аноды резервуарды коррозияның пайда болуынан тамаша қосымша қорғауды қамтамасыз етеді.
Жинақтаушы су жылытқыш суды 35-75°С дейін қыздыруға және оны бірнеше сағат бойы автоматты режимде ұстауға қабілетті. Электрлік су қазандығы қызып кетуден қорғайды, ол шамадан тыс жоғары температураға жеткенде қыздыру элементін желіден ажыратады, сонымен қатар судың артық қысымынан қорғайды. Құрылғының жұмысы температураның автоматты тепе-теңдігі арқылы автоматты түрде реттеледі. Электрлік су жылытқышы судың төмен қысымында және электр қуатының үзілуінде де жұмыс істей алады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Oasis |
| Салмақ | 7.8 кг |
| Бактың ішкі жабыны | Эмаль |
| Көз сүрмесі | Төменгі |
| Жылыту әдісі | Электр |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 385 мм |
| Тереңдігі | 308 мм |
| Ені | 385 мм |
| Қосымша сипаттамалары және жинақтау | |
| Дисплей | Жоқ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Керек-жарақтар | жоқ |
| Су жылытқыштың түрі | жинақтаушы |
| Сұйытылған газбен жұмыс істеу мүмкіндігі | Жоқ |
| Кірудегі қысым | 0.8 мПа |
| Қосымша ақпарат | орнату түрі: раковинаның үстінде |
| Қорғау | қызып кетуден қорғау, сақтандырғыш клапан |
| Суды жылытудың максималды температурасы | 75 °С |
| Желінің кернеуі | 220 Жылы |
| Номиналды қуат | 1.5 кВТ |
| Резервуардың көлемі | 15 л |
| Бекіту тәсілі | қабырғалық |
| Судан қорғау дәрежесі | 4 |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | су жылытқыш |
| Басқарма | Механикалық |
| Орнату | Тік |
| Түсі | Ақ |
- Бағасы: 51 676 ₸






