
Vitek VT-8522 блендері
- Бар
- Коды:3100871
13 990 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Vitek VT-8522 блендері — смузилерді, тұздықтарды және коктейльдерді жылдам дайындауға арналған сенімді және ыңғайлы асүй көмекшісі. Ықшам дизайн және қуатты қозғалтқыш ингредиенттерді тиімді ұнтақтауға және араластыруға мүмкіндік береді.
- Қуаты: 500 Вт
- Тостағанның көлемі: 1,5 л
- Тостағанның материалы: төзімді шыны
- Жылдамдықтар саны: 2
- Нақты бақылауға арналған импульстік режим
- Тот баспайтын болаттан жасалған пышақтар
- Ұрға қарсы корпус
Артықшылықтары:
- Өнімдерді жылдам өңдеуге арналған жоғары қуат
- Екі жылдамдықпен және импульстік режиммен ыңғайлы басқару
- Сызаттарға төзімді берік шыны ыдыс
- Тазалау және құрастыру оңай
- Жеңіл сақтау үшін ықшам өлшемдер
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Vitek |
| Жылдамдық саны | 20 |
| Корпус материалы | Пластик |
| жылдамдықты жатық реттеу | Иә |
| Түсі | Ақ |
| Батпалы блендердің сипаттамалары | |
| Шайқауға арналған венчик | Иә |
| Қабырғаға бекіту | Жоқ |
| Суасты бөлігінің материалы | металл |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.6 кг |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Өлшеуіш стақан | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Желілік бау | 1.2 м |
| Сымсыз | Жоқ |
| Қосымша ақпарат | жиынтықта өлшеуіш стақан |
| Қосымша режимдер | мұзды жару |
| Ұсақтағыш | Жоқ |
| Құмыра материалы | пластик |
| Пышақтардың материалы | болат |
| Диірмен | Иә |
| Қуат | 800 Вт |
| Өлшемдері (ШхВхГ) | 18.4х18.4х3.9 см |
| Түрі | Батырылатын |
| Басқарма | Механикалық |
- Бағасы: 13 990 ₸





