
Қуат көзі Sama G1000 Black, G1000-BKGFF001-EU 1000 Вт
- Бар
- Коды:152915769
67 800 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуат көзі Sama G1000 Black, G1000-BKGFF001-EU 1000 Вт – жоғары қуат пен сапалы құрастырудың арқасында құрылғылардың тұрақты жұмысын қамтамасыз ететін компьютерлер үшін сенімді және қуатты қуат көзі.
Негізгі сипаттамалары:
- Қуаты: 1000 Вт
- Форма-фактор: ATX
- Корпустың түсі: қара
- Үлгі: G1000-BKGFF001-EU
- Тиімділік: электр энергиясын үнемдеуге арналған жоғары тиімділік
Sama G1000 Black қуат көзінің артықшылықтары:
- Жоғары қуат 1000 Вт – қуатты ойын және жұмыс жүйелерін тұрақты түрде қуаттандыруға мүмкіндік береді.
- Сенімділік және қауіпсіздік – қорғаныс функциялары жабдықты шамадан тыс жүктемелерден және қысқа тұйықталудан қорғайды.
- Сапалы құрастыру – беріктік пен тұрақты жұмысты қамтамасыз етеді.
- Заманауи дизайн қара корпуста, кез келген ДК корпусына үйлесімді үйлеседі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sama |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 2 келі |
| Қорғау | қысқа тұйықталудан қорғау (SCP), шамадан тыс жүктемеден қорғау (OPP), асқын кернеуден қорғау (OVP), төмен кернеуден (UVP) қорғау, жоғары температурадан (ОТП) |
| Қоректендіру кабелі жиынтықта | Иә |
| IDE қосқыштарының саны | 4 |
| Қуат | 1000 Вт |
| Ажыратылатын кабельдер | Жоқ |
| Өлшемдері | 17.9 x 10.1 x 28.6 см |
| Сертификат 80 PLUS | Gold |
| Салқындату жүйесі | 1 желдеткіш: 140 x 140 мм |
| Аналық платаға арналған қосқыш түрі | 20+4 pin |
- Бағасы: 67 800 ₸



