
Қуат көзі Sama G1000 White, G1000-WHGFF001-EU 1000 Вт
- Бар
- Коды:152916808
63 191 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуат көзі Sama G1000 White, G1000-WHGFF001-EU 1000 Вт — өнімділігі жоғары компьютерлер мен ойын жүйелері үшін сенімді қуат көзі. Бұл қондырғы 1000 Вт қуат пен жоғары сапалы компоненттердің арқасында компоненттердің тұрақты жұмысын қамтамасыз етеді.
- Қуаты: 1000 Вт
- Үлгі: G1000-WHGFF001-EU
- Түсі: ақ
- Форма-фактор: ATX
- Энергиямен жабдықтаудың заманауи технологияларын қолдау
Sama G1000 White артықшылықтары:
- Қуатты жүйелер мен үдеткіш үшін жоғары қуат
- Сенімді жұмыс және кернеудің төмендеуінен қорғау
- Стильді құрастыру дизайнына арналған ақ корпус
- Қауіпсіздік стандарттарын қолдау және ұзақ мерзімділік
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sama |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 3 келі |
| Қорғау | шамадан тыс жүктемеден қорғау (OPP), асқын кернеуден қорғау (OVP), төмен кернеуден (UVP) қорғау, жоғары температурадан (ОТП) |
| Қоректендіру кабелі жиынтықта | Иә |
| IDE қосқыштарының саны | 4 |
| Қуат | 1000 Вт |
| Ажыратылатын кабельдер | Жоқ |
| Өлшемдері | 150 x 86 x 150 мм |
| Сертификат 80 PLUS | Gold |
| Стандарт | ATX12V 3.1 |
| Аналық платаға арналған қосқыш түрі | 20+4 pin |
- Бағасы: 63 191 ₸



