
Seasonic Focus GX-1000 1000W қоректендіру блогы
- Бар
- Коды:101192155
182 553 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Seasonic Focus GX-1000 1000W қоректендіру блогы — қуатты ойын және жұмыс жүйелері үшін сенімді және тиімді қуат көзі. Ол жоғары өнімділік пен жұмыс қауіпсіздігін сақтай отырып, компьютер компоненттерін тұрақты қуатпен қамтамасыз етеді.
- Қуаты: 1000 Вт
- Тиімділік сертификаты: 80 PLUS Gold
- Форма-фактор: ATX
- Кабельдерді модульдік қосу
- Тыныш және берік желдеткіш
- Толық қорғаныс: қызып кетуден, шамадан тыс жүктемеден, қысқа тұйықталудан
Seasonic Focus GX-1000 қуат көзінің артықшылықтары:
- Жұмыстың жоғары тиімділігі — жылуды аз бөлу және энергияны тұтыну
- Модульдік қосу жүйесі — кабельдерді орнату және басқару ыңғайлылығы
- Кернеуді сенімді тұрақтандыру — компьютер компоненттерін қорғайды
- Сапалы компоненттер және ұзақ қызмет ету мерзімі
- Заманауи жүйелермен және графикалық карталармен үйлесімділік
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Seasonic |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кіріс жиілігі | 50-60 Гц |
| Кіріс кернеуі | 100-240 жылы |
| Қорғау | қысқа тұйықталудан қорғау (SCP), шамадан тыс жүктемеден қорғау (OPP), асқын кернеуден қорғау (OVP) |
| Қоректендіру кабелі жиынтықта | Иә |
| CPU қосқыштарының саны | 1 |
| IDE қосқыштарының саны | 5 |
| PCI-E қосқыштарының саны | 6 |
| SATA қосқыштарының саны | 10 |
| Қуат | 1000 Вт |
| Ажыратылатын кабельдер | Иә |
| Өлшемдері | 15х8,6х14 см |
| Сертификат 80 PLUS | Gold |
| Салқындату жүйесі | 1 желдеткіш 120 мм |
| Стандарт | ATX 12V |
| Аналық платаға арналған қосқыш түрі | 20+4 pin |
- Бағасы: 182 553 ₸



