
Seasonic Focus GX-1000 (SRP-FGX102-A5A32SF) 1000 Вт қуат көзі
- Қолжетімді емес
- Коды:146747208
121 098 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Seasonic Focus GX-1000 (SRP-FGX102-A5A32SF) 1000 Вт қуат көзі – өнімділігі жоғары жүйелер үшін сенімді және қуатты қуат көзі. Бұл модульдік блок тұрақты электрмен жабдықтауды және жоғары энергия тиімділігін қамтамасыз етеді.
Сипаттамалары:
- Қуаты: 1000 Вт
- Форма-фактор: ATX
- Энергия тиімділігі: 80 PLUS Gold
- Оңай құрастыруға арналған толық модульді кабельдер
- Шамадан тыс жүктемеден, қысқа тұйықталудан және қызып кетуден қорғау
- Тыныш желдеткіштің арқасында шудың төмен деңгейі
Seasonic Focus GX-1000 қуат көзінің артықшылықтары:
- Заманауи ойын және жұмыс жүйелерін қолдау үшін жоғары қуат
- Қуатты тиімді пайдалану электр шығындарын азайтады
- Толық модульді кабельдер корпус ішіндегі кеңістікті ұйымдастыруды жеңілдетеді
- Компьютер компоненттерін ықтимал электрлік ақаулардан сенімді қорғау
- Желдеткіштің тыныш жұмысы құрылғыны пайдалану кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Seasonic |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 1.68 кг |
| Кіріс жиілігі | 50 ~ 60 Гц |
| Кіріс кернеуі | 100 ~ 240 жылы |
| Қосымша ақпарат | модульді кабельдерді қосу, Реттелетін желдеткіш жылдамдығы, EPS12V қолдауы, Жапондық конденсаторлар |
| Қорғау | қысқа тұйықталудан қорғау (SCP), шамадан тыс жүктемеден қорғау (OPP), асқын кернеуден қорғау (OVP), төмен кернеуден (UVP) қорғау, жоғары температурадан (ОТП), блоктың кез келген шығысының шамадан тыс жүктелуінен жеке (OCP) |
| Қоректендіру кабелі жиынтықта | Иә |
| SATA қосқыштарының саны | 8 |
| Қуат | 1000 Вт |
| Ажыратылатын кабельдер | Иә |
| Өлшемдері | 15 x 8.6 x 14 см |
| Сертификат 80 PLUS | Gold |
| Аналық платаға арналған қосқыш түрі | 20+4 pin |
- Бағасы: 121 098 ₸




