
Seasonic Focus GX-850 SSR-850FX 850W қоректендіру блогы
- Бар
- Коды:101192293
152 984 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Seasonic Focus GX-850 SSR-850FX 850W қоректендіру блогы — тұрақты қуат пен жоғары энергия тиімділігін қамтамасыз ететін заманауи компьютерлік жүйелер үшін сенімді және қуатты шешім.
- Қуаты: 850 Вт
- Форма-фактор: ATX
- Тиімділікті сертификаттау: 80 PLUS Gold
- Модульдік кабельдер жүйесі
- Интеллектуалды басқарылатын желдеткіш
- Шамадан тыс жүктемелерден, қысқа тұйықталудан және қызып кетуден қорғау
Артықшылықтары:
- Жоғары энергия және жұмыс тұрақтылығы, ойын және кәсіби компьютерлер үшін жарамды
- 80 PLUS Gold сертификаты электр энергиясын үнемдеуге және қыздыру деңгейін төмендетуге кепілдік береді
- Толық модульдік кабель жүйесі құрастыруды жеңілдетеді және пайдалану ыңғайлылығын арттырады
- Интеллектуалды басқаруы бар тыныш желдеткіш шудың оңтайлы деңгейін қамтамасыз етеді
- Сенімді қорғаныс жүйелері жабдықтың қауіпсіздігін қамтамасыз етеді
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Seasonic |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кіріс жиілігі | 50-60 Гц |
| Кіріс кернеуі | 100-240 жылы |
| Қорғау | қысқа тұйықталудан қорғау (SCP), шамадан тыс жүктемеден қорғау (OPP), асқын кернеуден қорғау (OVP), жоғары температурадан (ОТП), блоктың кез келген шығысының шамадан тыс жүктелуінен жеке (OCP) |
| Қоректендіру кабелі жиынтықта | Жоқ |
| CPU қосқыштарының саны | 1 |
| IDE қосқыштарының саны | 5 |
| PCI-E қосқыштарының саны | 6 |
| SATA қосқыштарының саны | 10 |
| Қуат | 850 Вт |
| Ажыратылатын кабельдер | Иә |
| Өлшемдері | 15х8,6х14 см |
| Сертификат 80 PLUS | Gold |
| Салқындату жүйесі | 1 желдеткіш 120 мм |
| Стандарт | ATX 12V |
| Аналық платаға арналған қосқыш түрі | 20+4 pin |
- Бағасы: 152 984 ₸




