
Қуат көзі Chieftronic POWERPLAY GPU-1050FC 1050 Вт
- Қолжетімді емес
- Коды:105169183
138 121 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуат көзі Chieftronic POWERPLAY GPU-1050FC 1050 Вт – жоғары сапалы графикалық карталары бар өнімділігі жоғары ойын және жұмыс жүйелері үшін сенімді қуат көзі.
Бұл қуат көзі талап етілетін графикалық процессорларға бейімделген қуатты және дәл қуат тарату жүйесінің арқасында компьютеріңіздің тұрақты және қауіпсіз жұмысын қамтамасыз етеді.
- Қуаты: 1050 Вт
- Түрі: ATX
- Кернеулердің жоғары тиімділігі мен тұрақтылығы
- Кабельдерді модульдік қосу
- Заманауи ойын графикалық карталарымен үйлесімділік
Chieftronic POWERPLAY GPU-1050FC артықшылықтары:
- Жоғары санатты графикалық карталары бар жүйелердің сенімді жұмыс істеуі үшін жоғары қуат
- Модульдік конструкция кабельдерді ұйымдастыруды жеңілдетеді және корпустың желдетілуін жақсартады
- Компоненттердің қауіпсіздігі үшін асқын кернеуден, қысқа тұйықталудан және қызып кетуден қорғау
- Жұмыстың тиімділігі мен тұрақтылығы жабдықтың ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Chieftronic |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кіріс кернеуі | 100-240 |
| Қорғау | төмен кернеуден (UVP) қорғау, жоғары температурадан (ОТП), блоктың кез келген шығысының шамадан тыс жүктелуінен жеке (OCP) |
| Қоректендіру кабелі жиынтықта | Иә |
| CPU қосқыштарының саны | 2 |
| PCI-E қосқыштарының саны | 8 |
| SATA қосқыштарының саны | 9 |
| Қуат | 1050 Вт |
| Ажыратылатын кабельдер | Иә |
| Өлшемдері | 86х150х160 мм |
| Сертификат 80 PLUS | Platinum |
| Салқындату жүйесі | 1 желдеткіш 140х140 мм |
| Стандарт | 80 PLUS Platinum |
| Аналық платаға арналған қосқыш түрі | 24+8 pin |
- Бағасы: 138 121 ₸





