
Seasonic Focus GX-750 (SRP-FGX751-A5A32SF) 750 Вт қуат көзі
- Қолжетімді емес
- Коды:158517013
102 614 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Seasonic Focus GX-750 (SRP-FGX751-A5A32SF) 750 Вт қуат көзі — компьютеріңіздің тұрақты және тиімді жұмыс істеуі үшін сенімді шешім. Бұл қуат көзі сапа мен энергия тиімділігінің жоғары стандарттарына сәйкес келетін 750 Вт қуат береді.
- Қуаты: 750 Вт
- Үлгі: SRP-FGX751-A5A32SF
- Өндіруші: Seasonic
- Серия: Focus GX
- Жоғары ПӘК және тұрақты кернеу
- Оңай қосылу үшін толық модульді кабельдер
Seasonic Focus GX-750 қуат көзінің артықшылықтары:
- Компоненттердің жоғары сенімділігі мен ұзақ мерзімділігі
- Тұрақты жұмыс істеу үшін тиімді салқындату жүйесі
- Модульдік дизайн кабельдерді орнатуды және басқаруды жеңілдетеді
- Энергияны үнемдеу үшін 80 PLUS Gold стандарттарына сәйкестік
- Ойын және кәсіби компьютерлер үшін өте қолайлы
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Seasonic |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 1.47 кг |
| Кіріс жиілігі | 50 - 60 Гц |
| Кіріс кернеуі | 100 - 240 жылы |
| Қосымша ақпарат | Модульді кабельдерді қосу, Реттелетін желдеткіш жылдамдығы, EPS12V қолдауы, Жапондық конденсаторлар |
| Қорғау | қысқа тұйықталудан қорғау (SCP), шамадан тыс жүктемеден қорғау (OPP), асқын кернеуден қорғау (OVP), төмен кернеуден (UVP) қорғау, жоғары температурадан (ОТП), блоктың кез келген шығысының шамадан тыс жүктелуінен жеке (OCP) |
| Қоректендіру кабелі жиынтықта | Иә |
| SATA қосқыштарының саны | 8 |
| Қуат | 750 Вт |
| 12VHPWR болуы | Жоқ |
| Ажыратылатын кабельдер | Иә |
| Өлшемдері | 15 x 8.6 x 14 см |
| Сертификат 80 PLUS | Gold |
| Стандарт | ATX 12V 3.1 |
| Аналық платаға арналған қосқыш түрі | 20+4 pin |
- Бағасы: 102 614 ₸





