
Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 Gen 10 Aura Edition 14" / 32 ГБ / SSD 512 ГБ ноутбук / Win 11 Pro / 21NU0021FW
- Қолжетімді емес
- Коды:155612266
1 660 822 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 Gen 10 Aura Edition — конверттелетін дизайны бар жан-жақты және қуатты ноутбук, жұмыс пен шығармашылық үшін өте қолайлы. Модель 14 дюймдік дисплеймен және жоғары өнімділік пен жайлылық үшін заманауи құрамдастармен жабдықталған.
- Экран диагоналы: 14"
- Жедел жад: 32 ГБ
- Жинақтаушы: SSD 512 ГБ
- Операциялық жүйе: Windows 11 Pro
- Үлгі: 21NU0021FW
Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 Gen 10 Aura Edition артықшылықтары:
- 2-і 1 пішімінің арқасында пайдалану икемділігі: ноутбук планшетке түрлендіріледі
- Жадтың үлкен көлемі және жылдам SSD деректердің бірқалыпты жұмыс істеуін және сақталуын қамтамасыз етеді
- Заманауи Windows 11 Pro ОЖ бизнес және жеке пайдалану үшін кеңейтілген мүмкіндіктерді ұсынады
- Aura Edition корпусы стильді дизайнымен және беріктігімен ерекшеленеді
- Дисплейдің жоғары сапасы графикамен және мультимедиамен жұмыс істеу үшін жарқын және анық кескінді қамтамасыз етеді
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Lenovo |
| Түсі | Сұр |
| Түрі | Ноутбук |
| Алдын ала орнатылған ОЖ | Windows 11 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.32 кг |
| Экран | |
| Экран диагоналы | 14 дюйм |
| 3D қолдау | Жоқ |
| Матрица түрі | OLED |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Қосылу және байланыс | |
| USB 3.2 интерфейстерінің саны | 2 |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Пернетақтаны жарықтандыру | Иә |
| Орналасу құрылғылары | Touchpad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қуат адаптері | 65 Вт |
| Батарея | 57 Вт·сағ |
| Процессордың базалық жиілігі | 2200 мГц |
| Bluetooth нұсқасы | 5.4 |
| Операциялық жүйенің нұсқасы | Windows 11 Professional (64 биттік) |
| Бейне карта | Intel Arc Graphics |
| Кірістер | микрофон/құлаққап шығысы Combo |
| Шығулар | HDMI |
| Өлшемдері (ЛхШхТ) | 312,80 x 217,65 x 16,19-18,3 мм (12,31 x 8,57 x 0,64-0,72 дюйм) |
| Қосымша функциялар | Камераның құпиялылығын қамтамасыз етуге арналған ысырма Пайдаланушының қатысуын компьютерлік көру негізінде тану жүйесі, оның ішінде техникалық қызмет көрсету кезінде бекіту (UHD 8.0MP камерасы бар модельдер + Инфрақызыл жарықтандыру). Windows® Hello жүйесіне арналған инфрақызыл камера (бетті тану) |
| Дыбыс | Стерео үндеткіштер, 2 Вт x 2, Dolby Atmos® |
| Интерфейстер | USB Type-C |
| Камера | UHD 8.0MP + ИК-жарықтандыру, қорғаныш перде, MIPI, компьютерлік көру |
| Процессор ядроларының саны | 8 ядро |
| Процессордың максималды жиілігі | 4800 мГц |
| Жинақтағыштардың жалпы көлемі | 512 ГБ |
| Операциялық жүйе | Win 11 Pro |
| Экранды жабу | шағылуға қарсы |
| Орталық Есептеуіш Бөлім | Intel Core Ultra 7 258V |
| ЖЖҚ көлемі | 32 ГБ |
| Экран ажыратымдылығы | 2880x1800 |
| Пернетақтаның орналасуы | Ағылшын|Орыс |
| Сенсорлық экран | Технология: OGS (One Glass Solution) мультитач технологиясына қолдау көрсетіледі, ол бір уақытта 10-ға дейін жанасу нүктесін тануға мүмкіндік береді. Қаламды қолдау: Экран сонымен қатар белсенді қаламмен (Lenovo Yoga Pen) үйлесімді, ол әдетте жинаққа кіреді, бұл ыңғайлы |
| Саусақ ізін оқу құрылғысы | Иә |
| Wi-Fi стандарты | 802.11be |
| Бейне адаптердің түрі | кіріктірілген бейне карта |
| Қатты диск түрі | SSD |
| Flash-карталарды оқуға арналған құрылғы | Жоқ |
| Экран жарықтығы | 500 кд/м2 |
- Бағасы: 1 660 822 ₸










