
Аэрогриль Xiaomi Smart Air Fryer BHR7357EU 6.5 л қара
- Қолжетімді емес
- Коды:118273472
73 919 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Аэрогриль Xiaomi Smart Air Fryer 6.5L BHR7357EU қара — майды барынша аз пайдалана отырып, пайдалы және дәмді тағам дайындауға арналған заманауи ас үй құрылғысы.
Бұл ауа қуырғыштың сыйымдылығы 6.5 литр, бұл бүкіл отбасы үшін бір уақытта тамақ дайындауға мүмкіндік береді. Интуитивті сенсорлық басқару элементтері мен ақылды функциялар рецепттердің ыңғайлылығы мен әртүрлілігін қамтамасыз етеді.
- Көлем: 6.5 литр
- Түсі: қара
- Басқару түрі: сенсорлық
- Функциялар: аэрогриль, ең аз маймен қуыру, бумен пісіру, қуыру
- Корпус материалы: жоғары сапалы ыстыққа төзімді пластик және металл
- Автоматты бағдарламалар: әртүрлі тағамдарға арналған бірнеше пісіру режимдері
Xiaomi Smart Air Fryer 6.5L BHR7357EU артықшылықтары:
- Артық майсыз дәмді және пайдалы тағамдарды дайындауға мүмкіндік береді
- Бірден отбасына тамақ дайындауға арналған үлкен көлем
- Ыңғайлы сенсорлық басқару және көптеген автоматты бағдарламалар
- Жабыспайтын жабынның арқасында оңай тазалау
- Кез келген асүйге сай келетін ықшам және стильді дизайн
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Xiaomi |
| Тостағанның көлемі | 6.5 л |
| Басқару түрі | Сенсорлық |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 6.5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тостағанның жабыспайтын жабыны | Иә |
| Автоматты бағдарламалардың саны | 12 дана |
| Қыздырғыш элементтердің саны | 1 дана |
| Тостағандар саны | 1 дана |
| Жинақтау | грильге арналған нұсқаулық|тор |
| Қыздырудың максималды температурасы | 220 °С |
| Корпус материалы | біріктірілген|Пластик |
| Жұмыс бетінің материалы | жабыспайтын жабын |
| Қыздырудың ең төменгі температурасы | 40 °С |
| Қуат | 1800 Вт |
| Қыздырғыш элемент | ОН |
| Ерекшеліктері | дисплей, жылуды сақтау, кешіктіріп бастау, 12 бағдарлама |
| Өлшемдері | 28.7х38.9х31.6 см |
| Пісіру уақытын реттеу | Иә |
| Пісіру температурасын реттеу | Иә |
| Басқарма | Механикалық|электрондық |
| Смартфоннан басқару | Иә |
| Түсі | Қара |
- Бағасы: 73 919 ₸










