
COUGAR MX220 RGB (382AC80.0002) корпусы ақ түсті
- Бар
- Коды:141491296
39 387 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
COUGAR MX220 RGB (382AC80.0002) корпусы ақ түсті — ойын немесе кеңсе компьютерін құрастыруға арналған сенімді және стильді шешім. Бұл корпус сапалы материалдарды, заманауи дизайнды және пайдаланудың қарапайымдылығын біріктіреді.
Сипаттамалары:
- Форма-фактор: ATX, Micro-ATX;
- Түсі: ақ;
- RGB жарығы бар желдеткіштерді қолдау;
- Компоненттерді көрсетуге арналған мөлдір бүйірлік тақта;
- Ұзындығы 335 мм-ге дейінгі графикалық карталарды қолдау;
- Процессорлық салқындатқыштың максималды биіктігі — 165 мм;
- Дискілердің сыйымдылығы: 2x 3.5"/2.5" және 2x 2.5";
- Қосқыштар: USB 3.0, USB 2.0, аудио қосқыштар;
- Корпус материалы: болат және пластик.
COUGAR MX220 RGB корпусының артықшылықтары:
- Керемет RGB жарықтандыруы бірегей атмосфераны жасайды;
- Мөлдір бүйірлік тақта құрамдастардың тамаша көрінісін қамтамасыз етеді;
- Жүйелердің тұрақты жұмыс істеуі үшін оңтайлы желдету;
- Оңай құрастыру және техникалық қызмет көрсету үшін ішкі бөліктерге оңай қол жеткізу;
- Қатаң ақ түс кез келген интерьерге жарайды;
- Сенімді және берік конструкция жинақтауыштарды қорғайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | COUGAR |
| Корпус материалы | Болат |
| типтік өлшем | Midi-Tower |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 6.1 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сұйық кристалды дисплей | Жоқ |
| Ішкі бөліктер 3.5 дюйм | 2 |
| Сұйық салқындату жүйесін орнату мүмкіндігі | Иә |
| Кіріктірілген желдеткіштер | алдыңғы панельде 3 x 140 мм ARGB, артқы панельде 1 x 120 мм ARGB |
| Кіріктірілген карта оқу құралы | Жоқ |
| Қосымша ақпарат | Желдеткіштердің жылдамдығын және RGB жарықтандыруын біркелкі үйлестіруді қамтамасыз етеді және 4 істікшелі желдеткіштерге ауысуды қолдайды |
| Процессор салқындатқышының максималды биіктігі | 160 мм |
| Графикалық картаның максималды ұзындығы | 340 мм |
| Бүйір қабырғасындағы терезе | Жоқ |
| Бөлімдер 2.5 дюйм | 2 |
| Алдыңғы есік | Жоқ |
| Шаңға қарсы сүзгі | алдыңғы панель |
| Өлшемдері | 20.5 x 48.5 x 39.3 см |
| Беткі панельдегі қосқыштар | Құлаққаптар/микрофон, 2 x USB 3.2, 1 x USB Type-C |
| Қоректендіру блогының орналасуы | төменде |
| Кеңейту слоттары | 7 |
| Форма-фактор | ATX|Mini-ITX|mATX |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
- Бағасы: 39 387 ₸





