
ASUS NC11 ROG SCABBARD II ОРТАША тінтуір тақтасы 360x260x3 мм қара
- Бар
- Коды:131316583
22 459 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ASUS NC11 ROG SCABBARD II ОРТАША тінтуір тақтасы 360x260x3 мм қара — ойыншылар мен кеңсе пайдаланушылары үшін тінтуірді басқарудың ыңғайлылығы мен дәлдігін қамтамасыз ететін оңтайлы шешім.
Бұл орташа өлшемді кілемше (360x260 мм) классикалық қара түсті және қалыңдығы 3 мм, бұл ұзақ жұмыс пен ойын сеансы кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді.
- Өлшем: 360х260х3 мм
- Түсі: қара
- Беткі материал: тінтуірдің жоғары дәлдігі мен қозғалыс жылдамдығы үшін оңтайландырылған
- Негізі: жұмыс үстелінде сенімді бекіту үшін сырғанауға қарсы
- Жан-жақтылық: оптикалық және лазерлік тышқандарды қоса алғанда, тышқандардың барлық түрлеріне жарамды
ASUS NC11 ROG SCABBARD II MEDIUM кілемшесінің артықшылықтары:
- Тінтуірдің тұрақты және бірқалыпты қозғалысын қамтамасыз етеді
- Қылқаламның шаршауын азайту үшін ыңғайлы қалыңдық
- Төзімді және төзімді материал
- Ойын және кеңсе тышқандарымен үйлесімді
- Геймерлік атрибутикаға сай келетін стильді дизайн
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Asus |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ұзындығы, мм | 360 мм |
| Ойын | Иә |
| Негіз материалы | резеңке |
| Жабын материалы | мата |
| Білек астындағы жастық | Жоқ |
| Қалыңдығы (мм) | 3 мм |
| Ені, мм | 260 мм |
- Бағасы: 22 459 ₸

