
Epson L3256 КФҚ
- Қолжетімді емес
- Коды:106834046
115 746 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Epson L3256 КФҚ — басып шығаруды, сканерлеуді және көшіруді бір ықшам пакетте біріктіретін заманауи 3-і 1-де көп функциялы құрылғы. Бұл үздіксіз беру жүйесі арқылы жоғары сапалы басып шығаруды және сияны үнемдеуді қамтамасыз ететін үй мен кеңсе үшін тамаша шешім.
- Құрылғы түрі: Көп функциялы құрылғы (КФҚ)
- Функциялар: басып шығару, сканерлеу, көшіру
- Баспа технологиясы: сиялы
- Максималды басып шығару ажыратымдылығы: 5760x1440 н/д дейін
- Басып шығару жылдамдығы: 10 бетке дейін/мин (б/б), 5 бетке дейін/мин (түс)
- Интерфейстер: USB, Wi-Fi
- Сия беру жүйесі: СХПЧ (сияны үздіксіз беру жүйесі)
- ОЖ-мен үйлесімділік: Windows, Mac OS
Epson L3256 артықшылықтары:
- Кіріктірілген СНПЧ жүйесінің арқасында үнемді басып шығару
- Ашық және айқын түстермен жоғары сапалы басып шығару
- Пайдалануға ыңғайлы болу үшін Wi-Fi арқылы сымсыз қосылу
- Кез келген интерьерге оңай сыйып кететін ықшам дизайн
- Көпфункционалдылық — бір құрылғыда басып шығару, сканерлеу және көшіру
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Epson |
| Интерфейстер | USB, Wi-Fi |
| Түстер саны | 4 |
| Сканер түрі | Планшет |
| Құрылғы түрі | МФУ |
| Операциялық жүйе | Windows |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 3.9 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жиынтықта | қфб |
| Қағазды шығару | 30 парақ |
| Өлшемдері (ШхВхГ) | 375х347х179 мм |
| Қолмен беру науасының сыйымдылығы | 100 парақ |
| Ethernet интерфейсі (RJ-45) | Жоқ |
| Картридждер саны | 4 |
| Айына беттер саны | 30000 |
| Бір циклдегі көшірмелердің максималды саны | 20 |
| Түрлі-түсті басып шығару үшін максималды ажыратымдылық | 5760x1440 dpi |
| Ақ-қара басып шығару үшін максималды ажыратымдылық | 1200x2400 dpi |
| Көшіргіштің максималды ажыратымдылығы | 1200x2400 dpi |
| Сканерлеудің максималды өлшемі | A4 |
| Максималды формат | A4 |
| Түпнұсқаның максималды форматы | A4 |
| Қолданылу саласы | дербес |
| Ерекшеліктері | пьезоэлектрлік ағынды |
| Деректерді тасымалдау | AirPrint қызметін қолдау, тікелей басып шығару |
| Басып шығару | карточкаларда, қарапайым қағазда, қайта өңделген қағаздан, фильмдерде, қалың қағазға, заттаңбаларда |
| Фотосуреттерді басып шығару | Иә |
| Қағаздың тығыздығы | 64 - 256 г/м2 |
| Қағазды жіберу | 100 парақ |
| ОЖ қолдау | OS X, Windows |
| Тұтынылатын қуат | 12 Вт |
| Орналастыру | үстел үсті |
| Сканердің рұқсаты | 1200x2400 dpi |
| Ресурс | 30000 бет |
| Басып шығару жылдамдығы | 10 бет/мин (А4) ББ, 5 бет/мин (А4) түрлі-түсті |
| Баспа технологиясы | пьезоэлектрлік ағынды |
| Мөрдің түрі | түрлі-түсті |
| Құрылғы | ҚФБ |
| Түпнұсқаларды автоматты түрде беру құрылғысы | біржақты |
| Түрлі-түсті факс | Жоқ |
- Бағасы: 115 746 ₸




