
Тышқан Razer Naga V2 Pro мультиколор
- Бар
- Коды:135464176
92 586 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тышқан Razer Naga V2 Pro мультиколор – бұл ойындарда барынша жайлылық пен тиімділікті арттыру үшін икемді артқы жарық параметрі және кең функционалдығы бар кәсіби ойын құрылғысы.
- Түрі: сымды және сымсыз ойын тінтуірі
- Жарықтандыру: мультиколор RGB баптаумен
- Түймешіктер: 20-ға дейін бағдарламаланатын түймелер
- Қосылым: сымды және сымсыз (Bluetooth және Razer HyperSpeed Wireless)
- Датчик: ажыратымдылығы жоғары оптикалық
- Ыңғайлылық: оң қолды адамдарға арналған эргономикалық дизайн
Razer Naga V2 Pro мультиколорының артықшылықтары:
- Кез келген ойын жанрлары үшін икемді теңшеу опциялары
- Қосылу режимдері арасында жылдам ауысу
- Жауаптылығы жоғары берік түймелер
- Ұзақ ойын сеанстары үшін ыңғайлы эргономикалық форма
- Razer Chroma қолдауымен жарқын және стильді RGB жарықтандыруы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Razer |
| Түрі | Тышқан |
| Құрылғыны қосу | Сымсыз |
| Сымсыз байланыс түрі | Bluetooth |
| Оптикалық сенсордың ажыратымдылығы | 30000 dpi |
| Ұзындығы | 119.5 мм |
| Ені | 75.5 мм |
| Биіктігі | 43.5 мм |
| Салмақ | 134 г |
| Жағдайы | Жаңа |
| Артқы жарық түрі | Одноцветная |
| Тінтуір | |
| Тышқан түрі | Оптикалық жарықдиодты |
| тінтуірдің құрылысы | Ойын |
| Тінтуірдің дизайны | Оң қол үшін |
| Тінтуір пернелерінің саны | 12 |
| Бағдарламаланатын тінтуір пернелерінің саны | 12 |
- Бағасы: 92 586 ₸





