
Antec P120 Crystal корпусы қара
- Бар
- Коды:108744811
55 694 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Antec P120 Crystal корпусы қара — компоненттерді сенімді қорғауды және оңтайлы салқындатуды қамтамасыз ететін жұмыс үстелі компьютеріне арналған стильді және функционалды корпус.
- Корпус түрі: Mid-Tower
- Түсі: қара
- Материал: болат және шыңдалған шыны
- ATX, Micro-ATX, Mini-ITX форматындағы платаларды қолдау
- Бірнеше компрессорлық желдеткіштер мен радиаторларды орнатуды қолдау
- Сыйымдылығы: 7-ге дейін кеңейту слоттары, бірнеше диск жетектері
Antec P120 Crystal корпусының артықшылықтары:
- Компоненттерді көрсетуге арналған мөлдір шыңдалған шыны бүйірлік панель
- Тиімді салқындату үшін оңтайландырылған желдету
- Кез келген интерьерге жарамды қара әрлеуі бар эстетикалық жағымды дизайн
- Жабдықты ыңғайлы монтаждау және кабель-менеджмент
- Құрастырудың жоғары сапасы және ұзаққа созылатын материалдар
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Antec |
| типтік өлшем | Midi-Tower |
| Формфактор | ATX |
| Корпустың түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 8.2 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ішкі бөліктер 3.5 дюйм | 2 |
| Кіріктірілген желдеткіштер | 0 |
| Процессор салқындатқышының максималды биіктігі | 185 мм |
| Графикалық картаның максималды ұзындығы | 450 мм |
| Қосымша желдеткіштерге арналған орындар | Оң жақ ішкі панель: 3x 120 мм желдеткіш;Оң жақ ішкі панель: 2x 140 мм желдеткіш;Артқы жағы: 1x 120/140 мм желдеткіш;Төменгі жағы: 3x 120/140 мм желдеткіш; |
| Бүйір қабырғасындағы терезе | Иә |
| Бөлімдер 2.5 дюйм | 3 |
| Өлшемдері | 23.4 x 48.5 x 47.6 см |
| Қоректендіру блогының орналасуы | жоғарыда |
| Артқы жарық түсі | Жоқ |
- Бағасы: 55 694 ₸




