
Корпус Antec P20C WHITE ақ
- Бар
- Коды:141382748
51 646 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Antec Performance Series P20C White қуатты ауа ағынын қамтамасыз ететін бірегей металл дизайнымен ерекшеленеді. Толық өлшемді шаң сүзгісімен P20C White салқындату мен шаңнан қорғау арасындағы тепе-теңдікті қамтамасыз етеді. Бекіткіштері бар металл алдыңғы панельді алу оңай, ал қысқышы бар шаң сүзгісі тазалауды жеңілдетеді. Ақылды дизайнның арқасында сіздің компьютеріңіз керемет көрінеді.
Алдыңғы бекіткіші бар толық өлшемді шаң сүзгісі
Жоғарғы бөліктегі магнитті шаң сүзгісі
Төменгі бөліктегі жылжымалы шаң сүзгісі
Алдыңғы бекіткіші бар толық өлшемді шаң сүзгісі
Жоғарғы бөліктегі магнитті шаң сүзгісі
Төменгі бөліктегі жылжымалы шаң сүзгісі
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Antec |
| типтік өлшем | Midi-Tower |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 9.52 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сұйық кристалды дисплей | Жоқ |
| Ішкі бөліктер 3.5 дюйм | 2 |
| Сұйық салқындату жүйесін орнату мүмкіндігі | Жоқ |
| Кіріктірілген желдеткіштер | 3х120 мм |
| Кіріктірілген карта оқу құралы | Жоқ |
| Процессор салқындатқышының максималды биіктігі | 175 мм |
| Графикалық картаның максималды ұзындығы | 375 мм |
| Қосымша желдеткіштерге арналған орындар | Жоғарғы желдеткіштерді қолдау 3 x 120 мм / 2 x 140 мм Төменгі желдеткіштерді қолдау 2 x 120 мм Артқы желдеткіштерді қолдау 1 x 120 мм Алдыңғы желдеткіштерді қолдау 3 x 120 мм / 3 x 140 мм |
| Бүйір қабырғасындағы терезе | Иә |
| Бөлімдер 2.5 дюйм | 2 |
| Алдыңғы есік | Жоқ |
| Өлшемдері | 469х220х490мм |
| Беткі панельдегі қосқыштар | Қуат, ысыру, USB 3.0 x 2, Type-C 3.2 Gen 2 x 1, микрофон x 1, HD-аудио x 1 |
| Қоректендіру блогының орналасуы | төменде |
| Кеңейту слоттары | 7 |
| Форма-фактор | EATX|Mini-ITX|mATX |
| Артқы жарық түсі | Жоқ |
- Бағасы: 51 646 ₸


