
OCPC OCPOLEP1X2CWH 4 істікшелі графикалық карта ұстағышы
- Бар
- Коды:109259541
17 549 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OCPC OCPOLEP1X2CWH 4 істікшелі графикалық карта ұстағышы – тұрақтылықты қамтамасыз ету және тақтаның салбырап қалуын болдырмау үшін графикалық картаны компьютер корпусының ішіне бекітуге арналған сенімді бекіткіш.
- Бекіту түрі: видеокартаға арналған ұстағыш
- Үлгі: OCPC OCPOLEP1X2CWH
- Қосқыш: 4 істікшелі
- Материал: берік пластик және металл
- Үйлесімділік: көптеген заманауи графикалық карталармен әмбебап
Артықшылықтары:
- Бейне картаның корпуста сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді
- Тақтаның салбырап қалуын және зақымдануын болдырмайды
- Жеңіл және жылдам монтаждау
- 4 істікшелі қосылыммен әмбебап үйлесімділік
- Графикалық карта жұмысының ұзақ мерзімділігі мен тұрақтылығын арттырады
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | OCPC |
| Биіктігі | 50.2 мм |
| Ұзындығы | 175 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Материал | Пластик, Болат |
| Қосылу қосқышы | 4-pin |
| Түрі | Ұстаушы |
| Ұстаушының түрі | тік |
| Жарықтандыру түрі | ARGB |
| Габариттік өлшемдер | |
| Ені | 104 мм |
- Бағасы: 17 549 ₸



