
Nanoleaf неон қабырға белгісі NL47-0001TW-3PK, түрлі-түсті
- Бар
- Коды:109773833
35 319 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Nanoleaf NL47-0001TW-3PK – жарқын және стильді неон қабырға белгісі
Nanoleaf ұсынған бұл түрлі-түсті неон белгісі үйіңізді, кеңсеңізді немесе іс-шараларды безендіруге өте ыңғайлы кеңістігіңізде бірегей атмосфераны жасайды.
- Ашық түсті жарық диодтары
- Ыңғайлы орналасу үшін қабырғаға орнату
- Энергия үнемдейтін LED-технология
- Nanoleaf заманауи дизайны
- Әсерлі көрнекі әсерді жасау үшін 3 элементтен тұратын жинақ
Nanoleaf NL47-0001TW-3PK артықшылықтары:
- Назар аудартады және интерьер стилін ерекшелейді
- Орнату және пайдалану оңай
- Төзімді және жарқын LED-шамдар
- Үнемді энергия тұтыну
- Әртүрлі үй-жайлар мен іс-шараларға жарамды
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Nanoleaf |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 0.6 см |
| Ұзындығы | 20 см |
| Ені | 23 см |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Балалар бөлмесі үшін | Жоқ |
| Жарық көзі | жарық диодтары |
| Материал | Пластик |
| Ерекшеліктері | көп түстілік |
| Сенсорлық басқару элементтері | Иә |
| Түрі | неон белгісі |
| Орнату түрі | Қабырғалық |
| Жарқырау түсі | түрлі-түсті |
- Бағасы: 35 319 ₸


