
Тінтуір тақтасы 1STPLAYER PLS-2 450x400x3 мм көп түсті
- Бар
- Коды:110468187
2 339 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
1STPLAYER PLS-2 тінтуір тақтасы бұл жұмыс пен ойынға арналған ыңғайлы және жарқын аксессуар. Оның өлшемдері 450x400 мм және қалыңдығы 3 мм тінтуірді біркелкі және дәл жылжыту үшін кең және ыңғайлы бетті қамтамасыз етеді.
Сипаттамалары:
- Өлшемі: 450x400 мм
- Қалыңдығы: 3 мм
- Көп түсті дизайн (мультиколор)
- Материал: жоғары сапалы мата және сырғанамайтын материалдан жасалған негіз
Артықшылықтары:
- Тінтуірдің дәл және жылдам сырғуын қамтамасыз етеді
- Сырғуға қарсы негіз кілемшенің жылжуын болдырмайды
- Стильді дизайн жұмыс орнына жарықтық қосады
- Оңтайлы қалыңдығына байланысты ұзақ мерзімді пайдалануға ыңғайлы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | 1stPlayer |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ұзындығы, мм | 450 мм |
| Ойын | Жоқ |
| Негіз материалы | резеңке |
| Жабын материалы | мата |
| Білек астындағы жастық | Жоқ |
| Қалыңдығы (мм) | 3 мм |
| Түсі | мультиколор |
| Ені, мм | 400 мм |
- Бағасы: 2 339 ₸

