
Тінтуір тақтасы 1STPLAYER PLS-3 300x250x3 мм көп түсті
- Қолжетімді емес
- Коды:110467527
2 499 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тінтуір тақтасы 1STPLAYER PLS-3 300x250x3 мм көп түсті — компьютерде ыңғайлы жұмыс істеу және ойын ойнау үшін ыңғайлы және стильді шешім. Ол оңтайлы өлшем мен сапалы беттің арқасында тінтуірдің нақты орналасуын қамтамасыз етеді.
- Өлшемі: 300х250 мм
- Қалыңдығы: 3 мм
- Материал: резеңкеленген негізі бар жоғары сапалы тоқыма
- Мультиколорлық дизайн
- Сырғуға қарсы жабын
1STPLAYER PLS-3 төсенішінің артықшылықтары:
- Жұмысқа және ойынға ыңғайлы өлшем
- Резеңкеленген негіздің арқасында кез келген бетке тұрақты орналасу
- Тінтуірдің дәл және жылдам қозғалысы үшін тегіс бет
- Төзімді және тозуға төзімді материал
- Кез келген жұмыс үстелін толықтыратын эстетикалық жағымды дизайн
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | 1stPlayer |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ұзындығы, мм | 300 мм |
| Ойын | Жоқ |
| Негіз материалы | резеңке |
| Жабын материалы | мата |
| Білек астындағы жастық | Жоқ |
| Қалыңдығы (мм) | 3 мм |
| Түсі | мультиколор |
| Ені, мм | 250 мм |
- Бағасы: 2 499 ₸

