
Sama Q60 салқындату жүйесі ақ
- Бар
- Коды:153186563
85 840 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sama Q60 салқындату жүйесі ақ – компьютердегі оңтайлы температураны ұстап тұрудың тиімді шешімі. Бұл жүйе сенімді салқындатуды және компоненттердің тұрақты жұмысын қамтамасыз ететін ойын және жұмыс компьютерлеріне жарамды.
- Үйлесімділік: процессор салқындатқыштарының стандартты қосқыштары үшін әмбебап
- Түсі: ақ
- Салқындату түрі: ауа
- Материал: жоғары сапалы алюминий және пластик
- Өлшемдері: ықшам, көптеген корпустарға жарамды
Sama Q60 артықшылықтары:
- Ойластырылған конструкцияның арқасында салқындатудың жоғары тиімділігі
- Жұмыс кезінде шудың төмен деңгейі
- Оңай орнату және әртүрлі платформалармен үйлесімділік
- Кез келген жүйелік блокқа үйлесімді үйлесетін эстетикалық жағымды ақ дизайн
- Пайдаланудың ұзақ мерзімділігі мен сенімділігі
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sama |
| Максималды айналу жылдамдығы | 2600 айн/мин |
| Шудың максималды деңгейі | 30 дБ |
| Радиатор материалы | Алюминий |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 120 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ұзындығы | 397 мм |
| Жинақтағы желдеткіштер саны | 3 дана |
| Максималды ауа ағыны | 86 CFM |
| Айналудың минималды жылдамдығы | 500 айн/мин |
| Желдеткіштердің өлшемдері | 120х120 мм |
| Желдеткіш мойынтіректерінің түрі | гидравликалық |
| Қалыңдық | 27 мм |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
- Бағасы: 85 840 ₸






