
Seasonic Prime PSU PX-2200 (SRP-PPX222-A5A22ST) 2200 Вт қуат көзі
- Бар
- Коды:146747211
350 674 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Seasonic Prime PX-2200 қоректендіру блогы — өнімділігі жоғары жүйелер үшін қуатты және сенімді шешім, жоғары тиімділікпен және сапалы құрастырумен тұрақты 2200 Вт қамтамасыз етеді.
Ең жоғары өнімділік пен қуат тұрақтылығын қажет ететін ойын компьютерлері, жұмыс станциялары және серверлер үшін өте қолайлы.
- Қуат: 2200 Вт
- Тиімділік сертификаты: 80 PLUS Platinum
- Үлгі: SRP-PPX222-A5A22ST
- Түрі: модульдік қоректендіру блогы
- Форма-фактор: ATX
- Қорғау: асқын кернеуден, қысқа тұйықталудан, шамадан тыс жүктемеден және қызып кетуден
Seasonic Prime PX-2200 артықшылықтары:
- 80 PLUS Platinum сертификатының арқасында жоғары тиімділік және төмен қуат тұтыну
- Кабельдерді ыңғайлы қосуға және корпус ішіндегі кабельдерді оңтайлы басқаруға арналған заманауи модульдік дизайн
- Қуаты 2200 Вт ең талапшыл жүйелердің де тұрақты жұмысын қамтамасыз етеді
- Компьютер компоненттерінің қауіпсіздігі үшін сенімді қорғаныс жүйелері
- Сапалы салқындату жүйесінің арқасында тыныш жұмыс
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Seasonic |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 3.1 кг |
| Кіріс жиілігі | 50 ~ 60 Гц |
| Кіріс кернеуі | 200 ~ 240 жылы |
| Қосымша ақпарат | Модульді кабельдерді қосу, Реттелетін желдеткіш жылдамдығы, EPS12V қолдауы, Жапондық конденсаторлар |
| Қорғау | қысқа тұйықталудан қорғау (SCP), шамадан тыс жүктемеден қорғау (OPP), асқын кернеуден қорғау (OVP), төмен кернеуден (UVP) қорғау, жоғары температурадан (ОТП), блоктың кез келген шығысының шамадан тыс жүктелуінен жеке (OCP) |
| Қоректендіру кабелі жиынтықта | Иә |
| SATA қосқыштарының саны | 10 |
| Қуат | 2200 Вт |
| Ажыратылатын кабельдер | Иә |
| Өлшемдері | 15 х 8.6 х 21 см |
| Сертификат 80 PLUS | Platinum |
| Стандарт | ATX 12V 3.1 |
| Аналық платаға арналған қосқыш түрі | 20+4 pin |
- Бағасы: 350 674 ₸




