
Seasonic Prime TX-1600 SSR-1600TR2 1600 Вт қуат беру блогы
- Қолжетімді емес
- Коды:117503454
340 482 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Seasonic Prime TX-1600 SSR-1600TR2 1600 Вт қуат беру блогы – өнімділігі жоғары компьютерлер мен жұмыс станциялары үшін сенімді және қуатты шешім.
Бұл қуат көзі жоғары тиімділікпен және тұрақты қуатпен қамтамасыз етілуімен ерекшеленеді, бұл жүйе құрамдастарының максималды жүктеме кезінде де сенімді жұмыс істеуіне кепілдік береді.
- Қуаты: 1600 Вт
- Тиімділік сыныбы: 80 PLUS Titanium
- Форма-фактор: ATX
- Кабельдерді толық модульді қосу
- Компоненттердің жоғары сапасы және шамадан тыс жүктемелерден сенімді қорғаныс
Артықшылықтары:
- Жүйе жұмысының максималды сенімділігі мен тұрақтылығы
- Энергия тиімділігі және төмен энергия тұтыну
- Сапалы салқындату жүйесінің арқасында тыныш жұмыс
- Модульдік конструкция есебінен кабельдерді құрастыру және ұйымдастыру ыңғайлылығы
- Асқын кернеуден, қысқа тұйықталудан және қызып кетуден қорғау
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Seasonic |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 3.96 кг |
| Қорғау | шамадан тыс жүктемеден қорғау (OPP), асқын кернеуден қорғау (OVP), жоғары температурадан (ОТП), блоктың кез келген шығысының шамадан тыс жүктелуінен жеке (OCP) |
| Қоректендіру кабелі жиынтықта | Иә |
| CPU қосқыштарының саны | 1 |
| PCI-E қосқыштарының саны | 6 |
| SATA қосқыштарының саны | 18 |
| Қуат | 1600 Вт |
| Ажыратылатын кабельдер | Иә |
| Өлшемдері | 86 x 150 x 210 мм |
| Сертификат 80 PLUS | Titanium |
| Стандарт | 80 PLUS Titanium |
| Аналық платаға арналған қосқыш түрі | 20+4 pin |
| Шу деңгейі | 45 дБ |
- Бағасы: 340 482 ₸


