
Компьютерлік колонкалар Gembird SPK-510 қара
- Бар
- Коды:100077539
7 200 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Компьютерлік колонкалар Gembird SPK-510 қара – компьютерден музыка мен дыбысты ыңғайлы тыңдау үшін жасалған ықшам және сапалы аудио жүйе.
Бұл динамиктер оңтайландырылған акустиканың арқасында таза және бай дыбысты қамтамасыз ету үшін компьютерге оңай қосылады.
- Түсі: қара
- Түрі: компьютерлік колонкалар
- Үлгі: Gembird SPK-510
- Қосылым: стандартты аудио ұясы
- Бағандар саны: 2 (стерео)
Артықшылықтары:
- Ықшам дизайн, кез келген жұмыс кеңістігіне өте жақсы сәйкес келеді
- Оңай және жылдам қосылу
- Ойындарға, фильмдерге және музыкаға арналған анық, анық дыбыс
- Gembird сенімді өндірушісінің сенімді құрастыру сапасы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gembird |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кірістер | mini jack |
| Жаңғыртылатын жиіліктер диапазоны | 18 - 20 000 Гц |
| Материал | Пластик |
| Алдыңғы колонкалардың қуаты | 3 Вт |
| Тамақтандыру | USB-ден |
| Алдыңғы бағандардың өлшемдері | 90х165х85 мм |
| Жиынтық қуат | 6 Вт |
| Түрі | 2.0 |
| Түсі | Қара |
- Бағасы: 7 200 ₸

