
ID-COOLING SL360 WHITE салқындату жүйесі
- Бар
- Коды:114327646
78 855 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ID-COOLING SL360 WHITE салқындату жүйесі – ойын және жұмыс компьютерлерінде процессордың оңтайлы температурасын ұстап тұрудың тиімді шешімі.
Бұл қуатты су салқындатқышы 360 мм радиатормен және стильді ақ дизайнмен жасалған үш дыбыссыз желдеткішпен сенімді салқындатуды қамтамасыз етеді.
- Салқындату түрі: сұйық (сулы)
- Радиатор өлшемі: 360 мм
- Желдеткіштер саны: 3
- Түсі: ақ
- Үйлесімділік: Intel және AMD заманауи процессорлары
- Шу деңгейі: төмен
Артықшылықтары:
- Процессорды тиімді және біркелкі салқындату
- Сапалы желдеткіштердің арқасында дыбыссыз жұмыс
- Заманауи конструкцияларға сәйкес келетін эстетикалық жағымды ақ дизайн
- Оңай орнату және ең танымал розеткалармен үйлесімді
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ID-Cooling |
| Максималды айналу жылдамдығы | 2000 айн/мин |
| Шудың максималды деңгейі | 29.9 дБ |
| Радиатор материалы | Алюминий |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 120 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 1700 ж. |
| Ұзындығы | 397 мм |
| Жинақтағы желдеткіштер саны | 3 дана |
| Максималды ауа ағыны | 78 CFM |
| Айналудың минималды жылдамдығы | 500 айн/мин |
| Шудың ең төменгі деңгейі | 29.9 дБ |
| Желдеткіштердің өлшемдері | 120х120 мм |
| Желдеткіштерді қосуға арналған қосқыш | 4-pin |
| Бөлінетін қуат(TDP) | 350 Вт |
| Айналу жылдамдығын реттеу | автоматты (PWM) |
| Розетка | AM4|AM5|LGA 1150|LGA 1151|LGA 1155|LGA 1200|LGA 1700|LGA 1851 |
| Желдеткіш мойынтіректерінің түрі | гидродинамикалық |
| Қалыңдық | 27 мм |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
- Бағасы: 78 855 ₸










