
Салқындату жүйесі ID-COOLING SL360 XE WHITE ақ
- Бар
- Коды:117421172
68 104 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Сіздерге ұсынамыз ID-COOLING SL360 XE WHITE — қамтамасыз ететін жоғары тиімді суды салқындату максималды өнімділік шудың ең аз деңгейінде сіздің процессорыңыз.
✨ Ерекшеліктері:
- ✅ Максималды қуат шығыны 350 Вт — қуатты жүйелер үшін тамаша таңдау.
- 🔒 Гидродинамикалық мойынтірек — жұмыстың ұзақ мерзімділігі мен сенімділігін қамтамасыз етеді.
- 🌈 Көп түсті жарықтандыру — ДК-ге стиль мен даралық қосады.
- 🌬️ Ауа ағыны 76.16 CFM — жоғары жүктемелер кезінде де тиімді салқындату.
- 🔊 Шудың максималды деңгейі 35.2 дБ — артық дыбыстарсыз тыныш жұмыс.
Ұмтылатын ойыншылар мен энтузиастар үшін қолайлы өнімділігі жоғары және стильді дизайнға өз жүйелерінде. Intel және AMD процессорларына негізделген құрастырулар үшін өте қолайлы.
Салқындатудың максималды тиімділігіне қол жеткізу үшін жоғары сапалы термиялық пасталармен пайдалануды ұсынамыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ID-Cooling |
| Максималды айналу жылдамдығы | 1800 айн/мин |
| Шудың максималды деңгейі | 35.2 дБ |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 120 г |
| Ені | 120 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ұзындығы | 397 мм |
| Жинақтағы желдеткіштер саны | 3 дана |
| Максималды ауа ағыны | 76.16 CFM |
| Айналудың минималды жылдамдығы | 500 айн/мин |
| Шудың ең төменгі деңгейі | 20 дБ |
| Желдеткіштердің өлшемдері | 120х120 мм |
| Желдеткіштерді қосуға арналған қосқыш | 4-pin |
| Бөлінетін қуат(TDP) | 350 Вт |
| Айналу жылдамдығын реттеу | автоматты (PWM) |
| Желдеткіш мойынтіректерінің түрі | гидродинамикалық |
| Қалыңдық | 27 мм |
| Артқы жарық түсі | көп түсті |
- Бағасы: 68 104 ₸






