
Starwind SMG3120 ет тартқышы ақ
- Бар
- Коды:134887878
20 358 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Starwind SMG3120 ет тартқышы ақ — етті ұсақтауға арналған сенімді және ыңғайлы тұрмыстық техника. Тиімді жұмысты және пайдаланудың қарапайымдылығын қамтамасыз ете отырып, тартылған ет, шұжық және басқа да ет тағамдарын дайындауға өте ыңғайлы.
- Қуаты: 1200 Вт
- Түсі: ақ
- Корпус материалы: берік пластик
- Түрі: электрлі ет тартқыш
- Саптамалар: тартылған ет пен шұжықтарға арналған әртүрлі
- Ерекшеліктер: кептеліп қалмас үшін кері инсульт
Артықшылықтары:
- Жоғары қуат еттің тез және сапалы ұсақталуын қамтамасыз етеді
- Кері қозғалыс бітелудің алдын алады және жұмысты жеңілдетеді
- Ықшам және стильді ақ түсті дизайн асүйдің кез келген интерьеріне тамаша үйлеседі
- Ыңғайлы тазалау және техникалық қызмет көрсету үшін бөлшектеуге оңай
- Әртүрлі ет тағамдарын, тартылған ет және шұжық өнімдерін дайындауға жарамды
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | StarWind |
| Корпус материалы | Пластик |
| Номиналды қуат | 1500 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 2 кг |
| Биіктігі | 225 мм |
| Тереңдігі | 173 мм |
| Ені | 365 мм |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Желілік сымның ұзындығы | 0.8 м |
| Науа материалы | пластик |
| Шұжық дайындауға арналған саптама | Иә |
| Үккіш саптама | Жоқ |
| Саптамаларды сақтауға арналған бөлім | Жоқ |
| Резеңкеленген аяқтар | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қозғалтқышты шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Ұсақтауға арналған қондырма | Жоқ |
| Қондырмалар | кеббе үшін, шұжықтар үшін |
| Сымды сақтауға арналған бөлік | Жоқ |
| Салмаға арналған тесілген диск | Иә |
| Өнімділік | 2 кг/мин |
| Реверс жүйесі | Иә |
| Түсі | Ақ |
- Бағасы: 20 358 ₸









