
Starwind SMG3225 ет тартқышы қызыл
- Бар
- Коды:115236117
21 767 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Starwind SMG3225 ет тартқышы қызыл – етті ұсақтауға және үй етінен жасалған тағамдарды дайындауға арналған сенімді және стильді ас үй көмекшісі.
Бұл ет тартқыш шикізатты жылдам және тиімді өңдеуді қамтамасыз ететін қуатты қозғалтқышпен жабдықталған.
- Түсі: қызыл
- Қуаты: 2500 Вт
- Басқару түрі: механикалық
- Корпус материалы: пластик
- Ұнтақтаудың әртүрлі түрлеріне арналған қосымша қондырмалар
- Құрастыру және тазалау оңай
Starwind SMG3225 ет тартқышының артықшылықтары:
- Қуатты мотордың арқасында жоғары өнімділік
- Ашық қызыл түстегі ықшам және эргономикалық дизайн
- Сенімді материалдар ұзақ қызмет ету мерзіміне кепілдік береді
- Тартылған етті, шұжықтарды, котлеттерді және басқа да тағамдарды дайындау үшін пайдаланудың әмбебаптығы
- Пайдаланудағы және күтімдегі жеңілдігі
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | StarWind |
| Корпус материалы | Пластик |
| Номиналды қуат | 1500 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.8 кг |
| Биіктігі | 275 мм |
| Тереңдігі | 225 мм |
| Ені | 285 мм |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Желілік сымның ұзындығы | 1 м |
| Науа материалы | пластик |
| Шұжық дайындауға арналған саптама | Иә |
| Үккіш саптама | Иә |
| Резеңкеленген аяқтар | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қозғалтқышты шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Фаршқа арналған тесілген дискілер саны | 3 |
| Ұсақтауға арналған қондырма | Иә |
| Қондырмалар | кеббе үшін |
| Сымды сақтауға арналған бөлік | Иә |
| Салмаға арналған тесілген диск | Иә |
| Өнімділік | 2 кг/мин |
| Реверс жүйесі | Иә |
| Түсі | Қызыл |
- Бағасы: 21 767 ₸







