
Микротолқынды пеш Starwind SMW4420 қара
- Бар
- Коды:134589771
46 254 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Микротолқынды пеш Starwind SMW4420 қара – тағамды жылдам және сапалы қыздыруға және дайындауға арналған ықшам және ыңғайлы құрылғы. Біркелкі жылытуды және қарапайым жұмысты қамтамасыз ететін ас үйге, кеңсеге немесе жазғы резиденцияға өте ыңғайлы.
- Қуаты: 700 Вт
- Камераның көлемі: 20 л
- Түсі: қара
- Басқару түрі: механикалық айналмалы қосқыш
- Қуат деңгейлерінің саны: 6
- Кіріктірілген гриль: жоқ
- Салмағы: шамамен 11 кг
Starwind SMW4420 микротолқынды пештің артықшылықтары:
- Ыңғайлы басқару және жұмыстың сенімділігі
- Ықшам өлшемдер және қара түстегі стильді дизайн
- Өнімдердің әртүрлі түрлеріне арналған қуат режимдерінің әртүрлілігі
- Тағамдарды жылдам қыздыру және дайындау
- Оңай тазартылатын ішкі беті
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | StarWind |
| Гриль | Жоқ |
| Дисплей | Иә |
| Конвекция | Жоқ |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бұрылмалы табақ жоқ | Жоқ |
| Камераның ішкі жабыны | эмаль |
| Ішкі көлем | 20 л |
| Биіктігі | 26 см |
| Тереңдігі | 33 см |
| Есік | қаламмен ашылады |
| Инверторлық қуатты басқару | Жоқ |
| Орналасқан жері | жеке тұрған |
| Бастауды кейінге қалдыру функциясы | Жоқ |
| Түсі | Қара |
| Ені | 45 см |
- Бағасы: 46 254 ₸

