
Starwind теледидары SW-LED58UG401 147 см күміс
- Бар
- Коды:131726801
199 455 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диагоналі 147 см (58 дюйм) және стильді күміс корпусы бар Starwind SW-LED58UG401 теледидары сапалы кескін мен пайдаланудың қарапайымдылығын қамтамасыз етеді.
- Экран диагоналы: 147 см (58 дюйм)
- Рұқсат: Full HD
- Дисплей түрі: LED
- Корпустың түсі: күміс
- Смарт-функцияларды қолдау: Жоқ
- Байланыстар: HDMI, USB
Starwind SW-LED58UG401 теледидарының артықшылықтары:
- Жарықдиодты жарықтандырудың арқасында жарқын және айқын сурет
- Үлкен экран фильмдер мен бағдарламаларды ыңғайлы көруді қамтамасыз етеді
- Күміс түстегі заманауи дизайн кез келген интерьерге жарайды
- HDMI және USB арқылы сыртқы құрылғыларды оңай қосу
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | StarWind |
| Қисық экран | Жоқ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Экран форматы | 16:9 |
| Түсі | Күміс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Wi-Fi | Иә |
| Салмақ (тұғырсыз) | 17 келі |
| Тұғырығы бар салмақ | 17.5 кг |
| Қабырғаға бекіту мүмкіндігі | Иә |
| Кірістер | Bluetooth, Ethernet (RJ-45), HDMI, USB, антенна |
| Шығулар | аудио |
| Қиғаш | 58 дюйм |
| Экран диагоналы | 147 қараңыз |
| Ішкі теледидар | Жоқ |
| Жинақтау | қуат кабелі|Тұғыр|қашықтан басқару пульті|пайдаланушы нұсқаулығы |
| Дыбыс қуаты | 16 Вт |
| HD қолдау | 4K UHD |
| Тұғырсыз өлшемдер | 1293х750х84 мм |
| Тұғыры бар өлшемдер | 1293х806х213 мм |
| Рұқсат | 3840x2160 |
| Сабвуфер | Жоқ |
| CI үшін слот | CI+ |
| Теледидар стандарттары | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Smart TV технологиясы | Иә |
| Түрі | LED-теледидар |
| Басқарма | дауыспен|смартфонмен|стандартты пультпен |
| Жаңарту жиілігі | 60 Гц |
| Жарықтық | 280 Кд/м2 |
- Бағасы: 199 455 ₸





