
Seasonic Vertex GX-1200 1200 Вт қуат беру блогы
- Бар
- Коды:110604335
153 861 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Seasonic Vertex GX-1200 қоректендіру блогы — қуатты және сенімді шешім сіздің компьютеріңіз үшін, соның арқасында барлық компоненттердің тұрақты жұмысын қамтамасыз етеді қуаты жоғары 1200 Вт және сертификатқа 80 PLUS Gold.
✨ Ерекшеліктері:
- ✅ Шағын өлшемдері 160х150х86 мм — кез келген корпусқа оңай сыяды.
- 🔒 Шамадан тыс жүктеме мен асқын кернеуден қорғау — жабдықтың қауіпсіздігіне кепілдік береді.
- 🌬️ Тиімді салқындату жүйесі 135 мм желдеткішпен — оңтайлы температураны сақтайды.
- 🔌 18 SATA қосқышы — көптеген құрылғыларды қосу үшін.
- ⚡ Ажыратылатын кабельдер — сымдарды орнатуды және басқаруды жеңілдетеді.
Талап ететін ойыншылар мен кәсіпқойлар үшін өте қолайлы өнімділігі жоғары және сенімділік ойынға, жұмысқа немесе мазмұнды жасауға арналған жабдықтарынан.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Seasonic |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 1.8 кг |
| Қорғау | шамадан тыс жүктемеден қорғау (OPP), асқын кернеуден қорғау (OVP), жоғары температурадан (ОТП) |
| Қоректендіру кабелі жиынтықта | Иә |
| PCI-E қосқыштарының саны | 3 |
| SATA қосқыштарының саны | 18 |
| Қуат | 1200 Вт |
| Ажыратылатын кабельдер | Иә |
| Өлшемдері | 160х150х86 мм |
| Сертификат 80 PLUS | Gold |
| Салқындату жүйесі | 1 желдеткіш 135х135 мм |
| Аналық платаға арналған қосқыш түрі | 24+8 pin |
| Шу деңгейі | 45 дБ |
- Бағасы: 153 861 ₸



