
Seasonic Vertex PX-1200 1200 Вт қуат беру блогы
- Бар
- Коды:117420732
179 145 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Seasonic Vertex PX-1200 қоректендіру блогы — қуатты және сенімді шешім жабдықтың тұрақты жұмысын және қорғалуын қамтамасыз ететін өнімділігі жоғары жүйелер үшін.
✨ Ерекшеліктері:
- ✅ Қуаты 1200 Вт — қуатты ойын және жұмыс станциялары үшін қолайлы.
- 🛡 80 PLUS Platinum сертификаты — жоғары тиімділік және электр энергиясын үнемдеу.
- 🔌 Ажыратылатын кабельдер — кабельдерді орнату ыңғайлылығы және басқаруды жеңілдету.
- ⚡ Қысқа тұйықталудан және шамадан тыс жүктемеден қорғау — жабдықтың қауіпсіздігі.
- 🔗 ATX форм-факторы — көптеген корпустармен үйлесімділік.
Жабдықтарынан максималды өнімділік пен сенімділікті талап ететін ойыншылар мен кәсіпқойлар үшін өте қолайлы. Seasonic Vertex PX-1200 қуат көзі қуатты және тұрақты жүйені құру үшін тамаша таңдау болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Seasonic |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 3.9 кг |
| Қорғау | қысқа тұйықталудан қорғау (SCP), шамадан тыс жүктемеден қорғау (OPP), блоктың кез келген шығысының шамадан тыс жүктелуінен жеке (OCP) |
| Қоректендіру кабелі жиынтықта | Иә |
| PCI-E қосқыштарының саны | 6 |
| Қуат | 1200 Вт |
| Ажыратылатын кабельдер | Иә |
| Өлшемдері | 150 x 86 x 160 мм |
| Сертификат 80 PLUS | Platinum |
| Аналық платаға арналған қосқыш түрі | 24+8 pin |
| Шу деңгейі | 100% жүктеме кезінде 28.7 дБ |
- Бағасы: 179 145 ₸

