
Қуат көзі Wintek WT-450 450 Вт
- Бар
- Коды:137280798
20 447 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуат көзі Wintek WT-450 450 Вт — компьютеріңізді немесе басқа электрондық жабдықты тұрақты қуатпен қамтамасыз ету үшін сенімді және тиімді шешім.
Бұл қоректендіру блогы 450 Вт-қа дейінгі қуатты қамтамасыз етеді, бұл көптеген орташа бюджеттік жүйелер үшін қолайлы және әртүрлі күрделіліктегі жүктемелер кезінде компоненттердің тұрақты жұмысын қамтамасыз етуге мүмкіндік береді.
- Қуаты: 450 Вт
- Өндіруші: Wintek
- Форма-фактор: стандартты
- Салқындату түрі: желдеткіш
- Үйлесімділік: стандартты жүйелер үшін әмбебап
- Шамадан тыс жүктемелерден және қысқа тұйықталудан қорғау
Wintek WT-450 қуат көзінің артықшылықтары:
- Жүктемелер кезіндегі жұмыстың жоғары тұрақтылығы
- Ұзақ қызмет ету мерзімі үшін тиімді салқындату жүйесі
- Ыңғайлы монтаждау үшін ықшам өлшемдер
- Электрониканы кернеудің төмендеуінен сенімді қорғау
- Баға мен сапаның оңтайлы арақатынасы
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | WinTek |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 2.15 кг |
| Қорғау | шамадан тыс жүктемеден қорғау (OPP) |
| Қоректендіру кабелі жиынтықта | Иә |
| Қуат | 450 Вт |
| 12VHPWR болуы | Жоқ |
| Ажыратылатын кабельдер | Жоқ |
| Өлшемдері | 150*86*150 мм |
| Сертификат 80 PLUS | Bronze |
| Аналық платаға арналған қосқыш түрі | 20+4 pin |
- Бағасы: 20 447 ₸



