
Қуат көзі Wintek WT-600 600W
- Бар
- Коды:112037881
20 312 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуат көзі Wintek WT-600 600W — жүйенің тұрақты жұмысын қамтамасыз ететін стационарлық компьютерлер үшін сенімді және тиімді қуат көзі. Бұл қуат көзі әртүрлі құрамдас бөліктерді қолдайтын және шамадан тыс жүктемелерден қорғауды қамтамасыз ететін орташа қуатты жинақтарға жарамды.
- Қуаты: 600 Вт
- Форма-фактор: ATX
- Үйлесімділік: стандартты ДК
- Шамадан тыс жүктемелерден және қысқа тұйықталудан қорғау
- Тиімді салқындату
Артықшылықтары:
- ДК компоненттерінің тұрақты және сенімді қоректенуі
- Көптеген үй және кеңсе жүйелері үшін оңтайлы қуат
- Шамадан тыс жүктемеден қорғау құрылғының қауіпсіздігін қамтамасыз етеді
- Ықшам дизайн корпусқа орнатуды жеңілдетеді
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | WinTek |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 1.6 кг |
| Қорғау | шамадан тыс жүктемеден қорғау (OPP) |
| Қоректендіру кабелі жиынтықта | Иә |
| SATA қосқыштарының саны | 6 |
| Қуат | 600 Вт |
| Ажыратылатын кабельдер | Жоқ |
| Өлшемдері | 140х150х86 мм |
| Сертификат 80 PLUS | Bronze |
| Салқындату жүйесі | 1 желдеткіш 120 мм |
| Аналық платаға арналған қосқыш түрі | 20+4 pin |
- Бағасы: 20 312 ₸



