
Қуат көзі Wintek WT-700 700W
- Қолжетімді емес
- Коды:112037655
24 486 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуат көзі Wintek WT-700 700W — компьютеріңізді тұрақты қуатпен қамтамасыз ету үшін сенімді және тиімді шешім.
Бұл қуат көзі көптеген заманауи жүйелер мен ойын конфигурациялары үшін жарамды 700 Вт тұрақты қуат көзін қамтамасыз етеді.
- Қуаты: 700 Вт
- Қуат көзінің түрі: стандартты ATX
- Үйлесімділік: үстелдік компьютерлер
- Шамадан тыс жүктемелерден және қысқа тұйықталудан қорғау
Артықшылықтары:
- ДК тұрақты жұмыс істеуі үшін жоғары қуат
- Компоненттерді кернеудің төмендеуінен сенімді қорғау
- Жүйелердің кең ауқымы үшін қолайлы
- Тиімді салқындату және ұзақ қызмет ету мерзімі
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | WinTek |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 2.2 кг |
| Қорғау | шамадан тыс жүктемеден қорғау (OPP) |
| Қоректендіру кабелі жиынтықта | Иә |
| SATA қосқыштарының саны | 6 |
| Қуат | 700 Вт |
| Ажыратылатын кабельдер | Жоқ |
| Өлшемдері | 11х19х26 см |
| Сертификат 80 PLUS | Bronze |
| Аналық платаға арналған қосқыш түрі | 20+4 pin |
- Бағасы: 24 486 ₸



