
Starwind SCV5625 алтын түстес шаңсорғыш
- Бар
- Коды:102494577
32 474 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Starwind SCV5625 алтын түстес шаңсорғыш — үй мен кеңсені тез және сапалы тазалауға арналған қуатты және тиімді құрылғы. Ол ыңғайлылықты заманауи дизайнмен тартымды алтын түспен үйлестіреді.
- Түрі: Қапшығы бар шаңсорғыш
- Түсі: Алтын
- Қуат: шаң мен кірді терең сору үшін жоғары
- Сүзу: таза ауаға арналған тиімді сүзгі
- Ықшамдылық: сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы
Starwind SCV5625 шаңсорғышының артықшылықтары:
- Жоғары сору күші кез келген беттерді мұқият тазалауды қамтамасыз етеді
- Эргономикалық дизайн тазалау процесін және құрылғыны басқаруды жеңілдетеді
- Сапалы сүзгі үй ішіндегі ауаның сапасын жақсарта отырып, ұсақ шаң бөлшектерін ұстайды
- Сәнді алтын түстес кез келген интерьерге үйлеседі
- Жеңіл және ықшам, сақтау кезінде аз орын алады
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | StarWind |
| Сору қуаты | 350 Вт |
| Қуат тұтыну | 2000 Вт |
| Шаң жинағыштың түрі | Контейнер |
| Жұқа сүзгі | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 4.8 кг |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Желілік сымның ұзындығы | 4 м |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Электр щеткасын қосу мүмкіндігі | Жоқ |
| Биіктігі | 27 см |
| Тереңдігі | 40 см |
| Қосымша қондырмалар жиынтықта | еденге және кілемдерге арналған әмбебап саптама, саңылаулы щетка қондырмасы және жұмсақ жиһазға арналған щетка |
| Қуат көзі | желі |
| Шаң жинағыштың көлемі | 2.5 л |
| Шаңсорғыштың өлшемдері (ШхГхВ) | 350х400х270 мм |
| Түрі | дәстүрлі |
| Сору құбыры | телескопиялық |
| Тазалау | құрғақ |
| Түсі | Алтын |
| Ені | 35 см |
| Электр щеткасы жиынтықта | Жоқ |
- Бағасы: 32 474 ₸




