
APEX T04 корпусы қара
- Бар
- Коды:100078832
18 428 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
APEX T04 корпусы қара – дербес компьютерді құрастыруға арналған сенімді және стильді шешім. Қара түстегі тартымды дизайн функционалдылықпен және компоненттерді орнатудың қарапайымдылығымен үйлеседі.
- Корпустың пішін факторы: ATX, MicroATX, Mini-ITX аналық платаларын қолдау
- Материал: пластиктен жасалған берік болат конструкциясы
- Түсі: қара
- Салқындату: салқындату жүйесінің бірнеше желдеткіштері мен радиаторларына арналған орын
- Жұмыс үстелінде орналастыруға ыңғайлы болу үшін ықшам өлшемдер
- Құрылғыларды ыңғайлы қосу үшін USB порттары мен аудио қосқыштары бар алдыңғы панель
Қара түсті APEX T04 корпусының артықшылықтары:
- Ойластырылған ішкі кеңістіктің арқасында құрастыру ыңғайлылығы
- Компоненттерді тиімді салқындату үшін жақсы желдету
- Кез келген интерьерге сай келетін заманауи дизайн
- Сапалы материалдар ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді
- Порттар мен басқару элементтеріне оңай қол жеткізу
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Apex |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Сұйық кристалды дисплей | Жоқ |
| Салмақ | 3.4 кг |
| Ішкі бөліктер 3.5 дюйм | 2 |
| Сұйық салқындату жүйесін орнату мүмкіндігі | Жоқ |
| Кіріктірілген карта оқу құралы | Жоқ |
| Процессор салқындатқышының максималды биіктігі | 140 мм |
| Графикалық картаның максималды ұзындығы | 250 мм |
| Корпус материалы | Болат |
| Қосымша желдеткіштерге арналған орындар | 1 х 120х120 мм, 1 х 80х80 мм |
| Ашу механизмі | екі қабырға алынып тасталады |
| Бүйір қабырғасындағы терезе | Жоқ |
| Бөлімдер 2.5 дюйм | 1 |
| Алдыңғы есік | Жоқ |
| Беткі панельдегі қосқыштар | USB 3.0, 2x USB 2.0, құлаққаптар, микрофон |
| Қоректендіру блогының орналасуы | жоғарыда |
| Кеңейту слоттары | 4 |
| Өлшем | Mini-Tower |
| Форма-фактор | Mini-ITX|mATX |
| Корпустың түсі | Қара |
| Артқы жарық түсі | Жоқ |
- Бағасы: 18 428 ₸



