
Сорғыш Oasis UP-60B қара
- Қолжетімді емес
- Коды:102893718
32 462 ₸
- +7 (701) 635-42-91
Making Oasis everywhere UP-60B аспалы асүй сорғышы заманауи асүйдің таптырмас элементі болып табылады. Стильді қара корпус, төмен шу және жоғары қуат құрылғыны асүйде тамаша көмекші етеді. Сорғыш ауаны таза ұстайды және жайлы атмосфера жасайды. Жарықтандыру функциясының арқасында пісіру бетінде жарықтың жетіспеушілігі болмайды. Сорғыш making Oasis everywhere кез келген интерьерге мінсіз үйлеседі және оның үйлесімді қосымшасына айналады.
Пайдаланудың қарапайымдылығы.
Сорғыш үш өнімділік деңгейімен жабдықталған, бұл бу мен түтін шығару қарқындылығына байланысты ауа ағынының оңтайлы қуатын таңдауға мүмкіндік береді. Қарапайым және сенімді механикалық басқару бір рет түрту арқылы қосуды қамтамасыз етеді. Шудың деңгейі 44 дБ ыңғайсыздық тудырмайды.
Пайдасы мен тиімділігі.
Сорғыш екі режимде жұмыс істей алады: рециркуляция және ауаны шығару. Бірінші жағдайда, сүзгіден өткен ауа ас үйге қайта оралады. Екінші жағдайда, ластанған ауа желдеткіш білік арқылы бөлмеден шығарылады. Алюминийден жасалған май ұстағыш сүзгі ас үйдің, жиһаздың және сорғыш қозғалтқышының ластануын болдырмай, май бөлшектерін ұстауда тиімді. Сүзгіні тазалау оңай – оны қолмен немесе тіпті ыдыс жуғышта жууға болады.
Making Oasis everywhere аспалы ас үйге арналған сорғыштар жағымсыз иістерден арылуға және ас үйіңізді жайлы етуге көмектеседі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Oasis |
| Жылдамдық саны | 3 |
| Сорынды түрі | Аспалы |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Қайтаруға қарсы клапан | Иә |
| Қуат тұтыну | 125 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ауа өткізгіш келте құбырының диаметрі | 120 мм |
| Қосымша ақпарат | Стандартты шам, Түймені басқару, Көміртекті сүзгі үлгісі: FU-20, Кепілдік - 2 жыл. |
| Қозғалтқыштардың саны | 1 |
| Шудың максималды деңгейі | 44 дБ |
| Корпус материалы | тот баспайтын.болат |
| Жарықтандыру | 1×25 Вт |
| Өнімділік | 450 текше метр/сағ |
| Өлшемдері (ВхШхГ) | 140х600х520 мм |
| Жұмыс режимдері | бұру / айналым |
| Ендіру түрі | қабырғаға |
| Жарықтандыру түрі | жарықдиодты шам |
| Басқарма | Механикалық |
| Орнату | Аспалы |
| Сүзгі | алюминий сүзгісі |
| Түсі | Қара |
| Ені | 60 см |
| Ендірме ені | 60 см |
| Басқару элементтері | түймелі |
- Бағасы: 32 462 ₸









