
Монитор 27" Lenovo 27Q-11/67D3GAC1EU қара
- Бар
- Коды:146310777
171 195 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Монитор 27" Lenovo 27Q-11/67D3GAC1EU қара — кескіннің жоғары сапасымен ыңғайлы жұмыс пен ойын-сауыққа арналған заманауи дисплей.
Бұл мониторда суреттің анық және жарқын болуын қамтамасыз ететін 27 дюймдік QHD ажыратымдылығы бар экран бар. Жіңішке жақтаулары мен стильді қара корпусының арқасында ол кез келген декорға сай келеді.
- Экран диагоналы: 27 дюйм
- Рұқсат: QHD (2560x1440)
- Матрица түрі: IPS
- Жауап беру уақыты: 4 мс
- Жаңарту жиілігі: 75 Гц
- Қосылымдар: HDMI, DisplayPort
- Корпустың түсі: қара
Артықшылықтары:
- Ашық түсті репродукциясы бар кескіннің жоғары сапасы
- Әртүрлі позициялардан жұмыс істеуге ыңғайлы болу үшін кең көру бұрыштары
- Көлбеуді реттейтін эргономикалық дизайн
- HDMI және DisplayPort арқылы әртүрлі құрылғыларға қосылу
- Жұмысқа, ойынға және мультимедианы көруге қолайлы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Lenovo |
| Сенсорлық экран | Жоқ |
| Өлшемдері | |
| Салмақ | 5.6 кг |
| Экран | |
| Жауап беру уақыты | 0.5 мс |
| Қосымша сипаттамалары | |
| 90 градусқа бұрылу | Иә |
| Қызметтері | |
| 3D қолдау | Жоқ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кірістер | DisplayPort, HDMI |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 61.3 x 39.4 - 52.9 x 21.4 см - тұғырықпен |
| Қиғаш | 27 дюйм |
| Қосымша | Кенсингтон құлыпына арналған слот бар |
| Ойын мониторы | Жоқ |
| Қисық экран | Жоқ |
| Интерфейстер | 2 x HDMI, DisplayPort |
| Контраст қатынасы | 1000 :1 |
| Кадрларды жаңартудың макс. жиілігі | 300 Гц |
| Түстердің максималды саны | 16,7 млн. |
| Қабырғаға бекіту | 100х100 мм |
| Экранды жабу | күңгірт |
| Портативті | Жоқ |
| Тұтынылатын қуат | 37 |
| Рұқсат | 2560x1440 |
| Биіктігі бойынша реттеу | Иә |
| Тараптардың арақатынасы | 16:9 |
| Стандарттар | VESA |
| Экранды динамикалық жаңарту технологиясы | AMD FreeSync Premium |
| СК-матрицаның түрі | IPS |
| Жад карталарын оқуға арналған құрылғы | Жоқ |
| Түсі | Қара |
| Жарықтық | 300 кд/м2 |
- Бағасы: 171 195 ₸



