
Монитор 27" Lenovo Legion 27-10 68C5GAC4EU қара
- Қолжетімді емес
- Коды:144836050
207 483 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Монитор 27" Lenovo Legion 27-10 68C5GAC4EU қара — ойыншылар мен кәсіпқойлар үшін жасалған, анық суреті және жылдам жауап беруі бар жоғары сапалы ойын дисплейі. Бұл монитор үлкен экран мен заманауи технологияның арқасында ойынға ыңғайлы тәжірибе мен иммерсияны қамтамасыз етеді.
- Экран диагоналы: 27 дюйм
- Ажыратымдылығы: 2560 x 1440 пиксель (WQHD)
- Матрица түрі: IPS
- Жауап беру уақыты: 1 мс
- Жаңарту жиілігі: 165 Гц
- Жарықтық: 350 кд/м2
- Контраст коэффициенті: 1000:1
- NVIDIA G-SYNC технологияларын қолдау
- Интерфейстер: DisplayPort, HDMI
- Түсі: қара
Lenovo Legion 27-10 артықшылықтары:
- Жоғары кадр жиілігі үзіліссіз және кідіріссіз тегіс кескіндерді қамтамасыз етеді.
- IPS-матрица кең көру бұрыштарына және түстердің дәл берілуіне кепілдік береді.
- Жылдам жауап беру уақыты динамикалық көріністердің бұлыңғырлығын азайтады.
- G-SYNC үйлесімділігі тұрақты ойын ойнау үшін кадрларды синхрондауды қамтамасыз етеді.
- Эргономикалық дизайн және пайдалануды жеңілдету үшін реттелетін тірек.
Бұл монитор сапалы графиканы ұнататындар үшін өте қолайлы, бұл ойындар мен кәсіби қолданбалардың әлеуетін барынша арттыруға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Lenovo |
| Сенсорлық экран | Жоқ |
| Өлшемдері | |
| Салмақ | 6 кг |
| Экран | |
| Жауап беру уақыты | 0.5 мс |
| Қосымша сипаттамалары | |
| 90 градусқа бұрылу | Иә |
| Қызметтері | |
| 3D қолдау | Жоқ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кірістер | DisplayPort, HDMI |
| Шығулар | құлаққаптарға арналған ұяшық |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 61.31 x 21.4 x 53.65 см - тұғырықпен |
| Қиғаш | 27 дюйм |
| Ойын мониторы | Жоқ |
| Қисық экран | Жоқ |
| Интерфейстер | HDMI, DisplayPort |
| Контраст қатынасы | 1000 :1 |
| Кадрларды жаңартудың макс. жиілігі | 240 Гц |
| Түстердің максималды саны | 16,7 млн. |
| Қабырғаға бекіту | 100х100 мм |
| Шолу аймағы | H:178/V:178 |
| Экранды жабу | күңгірт |
| Портативті | Жоқ |
| Тұтынылатын қуат | 36 |
| Рұқсат | 1920x1080 |
| Биіктігі бойынша реттеу | Иә |
| Тараптардың арақатынасы | 16:9 |
| Стандарттар | VESA |
| Экранды динамикалық жаңарту технологиясы | AMD FreeSync Premium |
| СК-матрицаның түрі | IPS |
| Жад карталарын оқуға арналған құрылғы | Жоқ |
| Түсі | Қара |
| Жарықтық | 300 кд/м2 |
- Бағасы: 207 483 ₸



