
Монитор 27" Lenovo Legion 27U-10 (67D1GAC1EU) қара
- Бар
- Коды:148908091
195 261 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Монитор 27" Lenovo Legion 27U-10 (67D1GAC1EU) – жоғары кескін сапасы мен стильді дизайнды үйлестіре отырып, ойыншылар мен кәсіпқойлар үшін тамаша таңдау.
- Экран диагоналы: 27 дюйм
- Ажыратымдылық: 3840x2160 (4K UHD)
- Матрица түрі: IPS
- Жаңарту жиілігі: 144 Гц
- Жауап беру уақыты: 1 мс
- HDR400 қолдауы
- Қосылымдар: HDMI, DisplayPort, USB
Lenovo Legion 27U-10 артықшылықтары:
- 4K UHD жоғары ажыратымдылығы анық және қанық кескінді қамтамасыз етеді
- Кең көру бұрыштары және табиғи түсті репродукциясы бар IPS-матрица
- 144 Гц жаңарту жиілігі және біркелкі ойын тәжірибесі үшін жылдам жауап беру уақыты
- HDR400 қолдауы контраст пен жарықтылықты жақсартады
- Әртүрлі құрылғыларды ыңғайлы қосуға арналған заманауи порттар
- Экранның орналасуын реттеу мүмкіндігі бар эргономикалық дизайн
Бұл монитор жайлылық пен кескіннің жоғары сапасын қамтамасыз ете отырып, ойын ойнауға, графикамен жұмыс істеуге және мультимедианы көруге өте ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Lenovo |
| Сенсорлық экран | Жоқ |
| Өлшемдері | |
| Салмақ | 6.2 кг |
| Экран | |
| Жауап беру уақыты | 1 мс |
| Қосымша сипаттамалары | |
| 90 градусқа бұрылу | Иә |
| Қызметтері | |
| 3D қолдау | Жоқ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кірістер | DisplayPort, HDMI |
| Шығулар | құлаққаптарға арналған ұяшық |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 61.37 x 21.4 x 52.92 см - тұғырықпен |
| Қиғаш | 27 дюйм |
| Қосымша | Экранды 90° бұру (портреттік режим), Биіктікті реттеу, AMD FreeSync Premium технологиясы, NVIDIA G-Sync үйлесімді технологиясы, Көк сүзгі |
| Ойын мониторы | Иә |
| Қисық экран | Жоқ |
| Интерфейстер | 2 x HDMI, DisplayPort |
| Контраст қатынасы | 1000 :1 |
| Кадрларды жаңартудың макс. жиілігі | 160 Гц |
| Түстердің максималды саны | 16,7 млн. |
| Қабырғаға бекіту | 100х100 мм |
| Шолу аймағы | H:178/V:178 |
| Экранды жабу | күңгірт |
| Портативті | Жоқ |
| Тұтынылатын қуат | 43 |
| Рұқсат | 3840x2160 |
| Биіктігі бойынша реттеу | Иә |
| Тараптардың арақатынасы | 16:9 |
| Стандарттар | VESA |
| Экранды динамикалық жаңарту технологиясы | AMD FreeSync Premium |
| СК-матрицаның түрі | IPS |
| Жад карталарын оқуға арналған құрылғы | Жоқ |
| Түсі | Қара |
| Жарықтық | 300 кд/м2 |
- Бағасы: 195 261 ₸




