
Стационарлық блендер Russell Hobbs NutriBoost 23180-56 күміс
- Бар
- Коды:154895205
98 689 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуаты: 700 Вт (0,9 а.к. қозғалтқыш), 22000 айн / мин дейін қамтамасыз етеді.
Пышақтар: Жиынтықта болат жүздердің екі түрі бар — араластыруға арналған 6 қалақша (смузи, пюре) және қатты тағамдарды (кофе, жаңғақ, ірімшік) ұнтақтауға арналған 2 қалақша (тісті).
Сыйымдылықтар: Жиынтықта BPA жоқ пластиктен жасалған 5 тостаған бар (BPA-free): 3 үлкен 700 мл және 2 кішкентай 350 мл.
Қақпақтар жиынтықта:
ішуге арналған шүмегі бар 2 жол қақпағы.
сақтауға арналған 2 герметикалық қақпақ.
1 қақпақ-саңылаулары бар шейкер (ірімшік немесе дәмдеуіштерді себуге арналған).
ыдыстан тікелей ішуге ыңғайлы 2 сақина.
Негізгі ерекшеліктері:
Ыңғайлылық: Контейнер негізге бекітілген кезде араластыру процесі автоматты түрде басталады.
Оңай күтім: Барлық алынбалы бөлшектер мен тостағандар ыдыс жуғышта жууға жарамды.
Дизайн: Корпус сырғымайтын аяқтары бар щеткалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Құрылғы дайын сусындардағы дәрумендердің максималды мөлшерін сақтауға мүмкіндік беретін бірнеше ас үй құрылғыларын ықшам ауыстыру ретінде орналастырылған.
Пышақтар: Жиынтықта болат жүздердің екі түрі бар — араластыруға арналған 6 қалақша (смузи, пюре) және қатты тағамдарды (кофе, жаңғақ, ірімшік) ұнтақтауға арналған 2 қалақша (тісті).
Сыйымдылықтар: Жиынтықта BPA жоқ пластиктен жасалған 5 тостаған бар (BPA-free): 3 үлкен 700 мл және 2 кішкентай 350 мл.
Қақпақтар жиынтықта:
ішуге арналған шүмегі бар 2 жол қақпағы.
сақтауға арналған 2 герметикалық қақпақ.
1 қақпақ-саңылаулары бар шейкер (ірімшік немесе дәмдеуіштерді себуге арналған).
ыдыстан тікелей ішуге ыңғайлы 2 сақина.
Негізгі ерекшеліктері:
Ыңғайлылық: Контейнер негізге бекітілген кезде араластыру процесі автоматты түрде басталады.
Оңай күтім: Барлық алынбалы бөлшектер мен тостағандар ыдыс жуғышта жууға жарамды.
Дизайн: Корпус сырғымайтын аяқтары бар щеткалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Құрылғы дайын сусындардағы дәрумендердің максималды мөлшерін сақтауға мүмкіндік беретін бірнеше ас үй құрылғыларын ықшам ауыстыру ретінде орналастырылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Russell Hobbs |
| Жылдамдық саны | 1 |
| жылдамдықты жатық реттеу | Жоқ |
| Түсі | Күміс |
| Батпалы блендердің сипаттамалары | |
| Шайқауға арналған венчик | Жоқ |
| Қабырғаға бекіту | Жоқ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 3.7 кг |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Өлшеуіш стақан | Жоқ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Желілік бау | 1 м |
| Сымсыз | Жоқ |
| Вакуумдық сорғы | Жоқ |
| Қосымша режимдер | импульстік, турборежим |
| Саяхатқа арналған бөтелке | Иә |
| Ұсақтағыш | Иә |
| Макс. айналу жылдамдығы | 22000 айн/мин |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Құмыра материалы | пластик |
| Пышақтардың материалы | Тот баспайтын болат |
| Диірмен | Иә |
| Қуат | 700 Вт |
| Ингредиенттерге арналған тесік | Жоқ |
| Өлшемдері (ШхВхГ) | 300х345 мм |
| Су төгетін шүмек | Жоқ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Стационарлық |
| Басқарма | Механикалық |
- Бағасы: 98 689 ₸



