
Ноутбук ASUS TUF Gaming F16 FX608JHR-RV144 16" / 16 ГБ / SSD 512 ГБ / ОЖ жоқ / 90NR0NA1-M007N0
- Бар
- Коды:152256279
1 093 734 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ASUS TUF Gaming F16 FX608JHR-RV144 ноутбугы — үлкен 16 дюймдік экраны және жоғары өнімділігі бар қуатты ойын құрылғысы, ойыншылар мен кәсіпқойлар үшін өте қолайлы.
Негізгі сипаттамалары:
- Экран диагоналы: 16"
- Жедел жады: 16 ГБ
- Жинақтауыш: SSD 512 ГБ
- Операциялық жүйе: жоқ
- Үлгі: 90NR0NA1-M007N0
ASUS TUF Gaming F16 FX608JHR-RV144 артықшылықтары:
- 16 ГБ жедел жады мен SSD жадының арқасында жоғары өнімділік қолданбалардың жылдам жүктелуін және жұмыс істеуін қамтамасыз етеді.
- Ыңғайлы ойын және жұмыс үстелі тәжірибесі үшін жоғары сапалы түсті репродукциясы бар үлкен 16 дюймдік дисплей.
- Ойындарға, графикамен жұмыс істеуге және мультимедиялық тапсырмаларға өте ыңғайлы.
- TUF Gaming сериясына тән сенімді және берік корпус.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Asus |
| Түсі | Сұр |
| Түрі | Ноутбук |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 2.2 кг |
| Экран | |
| Экран диагоналы | 16 дюйм |
| Матрица түрі | IPS |
| Частота обновления экрана | 165 Гц |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Пернетақтаны жарықтандыру | Иә |
| Процессордың сипаттамалары | |
| Процессор түрі | FX |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Батарея | 90 Вт сағ 4 ұялы литий-ионды аккумулятор |
| Процессордың базалық жиілігі | 2400 мГц |
| Бейне карта | nVIDIA GeForce RTX 5050, 8 ГБ GDDR7 |
| Өлшемдері (ЛхШхТ) | 35.4 х 26.9 х 2.7 см |
| Процессор ядроларының саны | 10 ядро |
| Процессордың максималды жиілігі | 4800 мГц |
| Жинақтағыштардың жалпы көлемі | 512 ГБ |
| Операциялық жүйе | ОЖ жоқ |
| Экранды жабу | шағылуға қарсы |
| Орталық Есептеуіш Бөлім | Intel Core i5-14450HX |
| ЖЖҚ көлемі | 16 ГБ |
| Экран ажыратымдылығы | 1920x1200 |
| Пернетақтаның орналасуы | Ағылшын|Орыс |
| Серия (Сызғыш) | ASUS TUF Gaming |
| Бейне адаптердің түрі | дискретті графикалық карта |
| Қатты диск түрі | SSD |
- Бағасы: 1 093 734 ₸







