
Құжаттарды ұсақтағыш Comix S356
- Бар
- Коды:154376330
89 586 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Comix S356 құжаттарды ұсақтағыш — кеңседе немесе үйде қағаздар мен құпия материалдарды қауіпсіз түрде жоюға арналған сенімді құрылғы.
Негізгі сипаттамалары:
- Құрылғы түрі: құжаттарды ұсақтағыш (шредер)
- Үлгі: Comix S356
- Жұмыс тәртібі: стандартты
- Кесуден кейінгі бөлшектердің өлшемі: сезімтал деңгей (айқас кесу)
- Қалдықтарға арналған себеттің сыйымдылығы: орташа
- Шу деңгейі: төмен
- Кеңседе және үйде пайдалануға жарамды
Артықшылықтары:
- Құжаттарды ұсақ кесу арқылы қауіпсіздіктің жоғары деңгейін қамтамасыз етеді
- Ықшам және эргономикалық дизайн жұмыс орнындағы орынды үнемдейді
- Пайдалану және қызмет көрсету оңай
- Құпия қағаздарды қоса алғанда, құжаттардың әртүрлі түрлерін жоюға жарамды
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Comix |
| Құпиялылық деңгейі | 4 |
| Түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 11.5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жойылатын парақтар саны | 12 |
| Максималды формат | А4 |
| Себеттің көлемі | 22 л |
| Ерекшеліктері | Реверсі |
| Фрагменттің өлшемі | 4х35 мм |
| Өлшемдері (ШхВхГ) | 350х260х565мм |
| Қағазды жою жылдамдығы | 2.2 м/мин |
| Кесу тәсілі | айқаспалы |
| Жойылатын материалдар | қағаз, компакт-дискілер, пластикалық карталар |
- Бағасы: 89 586 ₸


