
Расселл Хоббс 27450-70 электр шәйнегі ақ, мыс
- Бар
- Коды:154895486
233 734 ₸
- +7 (701) 635-42-91
1,7 литрлік шыны шәйнекті жарықтандыратын бірқатар жұмсақ түсті шамдармен және қосымша тыныштандыратын дыбыстармен Рассел Хоббс тыныш шәйнекпен бір сәт оңаша рахаттаныңыз. Сіздің идеалды сусыныңыз үшін оңтайлы температураны іздеп жүрсіз бе? Реттелетін температура реттегіші температураны 40—тан 100°C-қа дейін алдын ала орнатуға мүмкіндік береді - бұл арнайы шайдың нәзік дәмін бұзбай ләззат алуға мүмкіндік береді, ал тыныш қайнату технологиясы қайнату кезінде қажетсіз шуды болдырмайды. Премиум аязды шыны корпусы, талғампаз мыс екпіндері және сенсорлық экранды басқаратын сандық дисплейі бар Рассел Хоббс тыныш шәйнегі талғампаз таңдау болып табылады
Түсін өзгертетін жарықтандыру Бір минут уақытыңызды бөліп, аязды әйнек арқылы алты түсті түсті өзгертетін дисплейдің жұмсақ жарығынан ләззат алыңыз.
Демонстрация режимінде, "Жылы ұстау" режимінде немесе қайнаған кезде ойнатуға болатын Calm Kettle үшін арнайы әзірленген 5 қосымша тыныштандыратын дыбыстың таңдауын пайдаланыңыз.
Айнымалы температура функциясы судың температурасын алдын ала 40-тан 100°C-қа дейін, 5°C қадаммен орнатуға мүмкіндік береді, осылайша оның нәзік дәмін бұзбай арнайы шай қайнатуға, бөтелкені ақырын қыздыруға немесе қатты шай немесе кофе қайнатуға болады.
Біздің тыныш қайнату технологиямыздың арқасында тіпті көпіршіктер де тыныш жарылып, өзіңізге өте қажет сәтті тыныштандырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Russell Hobbs |
| Су деңгейінің көрсеткіші | Иә |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат, Шыны |
| Көлемі | 1.7 л |
| Түрі | Электр шайнек |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.42 кг |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Дисплей | Иә |
| Желілік сымның ұзындығы | 0.9 м |
| Шәйнек | Жоқ |
| Таймер | Жоқ |
| Термореттегіш | Иә |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қауіпсіздік | Қайнаған кезде автоматты түрде өшіру, Қызып кетуден қорғау |
| Қос қабырғалар | Жоқ |
| Қосу индикаторы | Иә |
| Қуат | 2400 Вт |
| Желілік сымды сақтауға арналған бөлік | Иә |
| Температураны ұстап тұру | Иә |
| Жарықтандыру | Иә |
| Қыздырғыш элементтің жабыны | тот баспайтын болат |
| Өлшемдері (ШхВхГ) | 280х241х217 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Алмалы-салмалы қақпақ | Жоқ |
| Қыздыру элементінің түрі | дискілі жылытқыш |
| Смартфоннан басқару | Жоқ |
| Қақтан қорғайтын сүзгі | Иә |
| Түсі | Ақ, Мыс |
- Бағасы: 233 734 ₸










