
Рассел Хоббс 27600-56 бумен пісіргіш көк, ақ
- Бар
- Коды:154895117
201 546 ₸
+7 (777) 715-09-77
- +7 (701) 635-42-91
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуаты: 1700 Вт.
Будың өнімділігі: 20-25 г/мин дейін тұрақты бу беру.
Қыздыру уақыты: 45-60 секундта жұмыс істеуге дайын.
Суға арналған резервуар: Сыйымдылығы 750 мл алынбалы резервуар, ол 10 күртешеге дейін (шамамен 30 минут жұмыс) толтырусыз бумен пісіруге мүмкіндік береді.
Табан: Қатты қыртыстарды тегістеу үшін құрылғыны кәдімгі үтік сияқты пайдалануға мүмкіндік беретін керамикалық жылыту тақтасы.
Ерекшеліктері мен функционалы:
2-і 1-де конструкциясы: Ілгіштегі заттарды тігінен бумен пісіруге және тақтада көлденең үтіктеуге жарамды.
Гигиена: Жиһазды, перделерді және төсек-орындарды өңдеуге ыңғайлы 60 секунд ішінде бактериялардың 99,9%-ын жояды.
Сақтаудың қарапайымдылығы: Құрылғының негізінде саптамалар мен желілік шнурды сақтауға арналған бөліктер қарастырылған (шнурдың ұзындығы — 3 м).
Өзін-өзі тазалау функциясы: Құрылғының қызмет ету мерзімін ұзарту арқылы қақтың жиналуын болдырмауға көмектеседі.
Қауіпсіздік: Автоматты түрде өшіру функциясымен жабдықталған.
Жинақтау:
нәзік маталар мен жиһазды қаптауға арналған қондырмаларды, сондай-ақ түкті кетіруге арналған щетканы қамтиды.
Будың өнімділігі: 20-25 г/мин дейін тұрақты бу беру.
Қыздыру уақыты: 45-60 секундта жұмыс істеуге дайын.
Суға арналған резервуар: Сыйымдылығы 750 мл алынбалы резервуар, ол 10 күртешеге дейін (шамамен 30 минут жұмыс) толтырусыз бумен пісіруге мүмкіндік береді.
Табан: Қатты қыртыстарды тегістеу үшін құрылғыны кәдімгі үтік сияқты пайдалануға мүмкіндік беретін керамикалық жылыту тақтасы.
Ерекшеліктері мен функционалы:
2-і 1-де конструкциясы: Ілгіштегі заттарды тігінен бумен пісіруге және тақтада көлденең үтіктеуге жарамды.
Гигиена: Жиһазды, перделерді және төсек-орындарды өңдеуге ыңғайлы 60 секунд ішінде бактериялардың 99,9%-ын жояды.
Сақтаудың қарапайымдылығы: Құрылғының негізінде саптамалар мен желілік шнурды сақтауға арналған бөліктер қарастырылған (шнурдың ұзындығы — 3 м).
Өзін-өзі тазалау функциясы: Құрылғының қызмет ету мерзімін ұзарту арқылы қақтың жиналуын болдырмауға көмектеседі.
Қауіпсіздік: Автоматты түрде өшіру функциясымен жабдықталған.
Жинақтау:
нәзік маталар мен жиһазды қаптауға арналған қондырмаларды, сондай-ақ түкті кетіруге арналған щетканы қамтиды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Russell Hobbs |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 3.9 кг |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Желілік сымның ұзындығы | 3 м |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Түрі | қолмен |
| Үздіксіз жұмыс уақыты | 30 мин |
| Өлшемдері | 367х207х437 мм |
| Дайындық | 45 бірге |
| Қосу индикаторы | Иә |
| Булау режимдерінің саны | 1 |
| Жинақтау | нәзік маталарға арналған саптама|щетка қондырмасы |
| Қуат | 1700 Вт |
| Суға арналған бактың көлемі | 0.75 л |
| Бу ағыны | 20 г/мин |
| Қуатты реттегіш | Жоқ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | Ақ, Көк |
- Бағасы: 201 546 ₸



